Jesteś tutaj: Strona głównaNewsNeobus Raf-Mar Niebylec górą w Rzeszowie!

Neobus Raf-Mar Niebylec górą w Rzeszowie!

11.02.2017

Siatkarze Neobusa Raf-Mar Niebylec zaprezentowali się w Rzeszowie z najlepszej strony. Pojedynek w nowej hali V LO był ciekawy, a kibice z pewnością nie mogli narzekać na jakość widowiska, ponieważ nie brakowało w nim zaciętych wymian. Ostatecznie zwyciężyła w nim drużyna z Niebylca.

W pierwszym secie oba zespoły próbowały zaaklimatyzować się na nowym obiekcie. W tym okresie gry wiele było błędów przeciwnika. Głównym aktorem pierwszej odsłony był bez wątpienia Wojciech Zięzio, który zaliczył 5 punktowych bloków, a do tego dodał kilka udanych ataków. Postawa w ofensywie podcięła skrzydła młodym rzeszowianom, którzy nie potrafili zbliżyć się do rywali choćby na dwa oczka. W premierowej odsłonie niebylczanie wygrali 25:21.

Kolejna partia rozpoczęła się po myśli zawodników Tomasza Józefackiego, którzy prowadzili już 7:1. Po czasie dla trenera Łozy AKS zaczął odrabiać straty, zbliżając się do rywali na dwa punkty (10:8). Wtedy o przerwę poprosił szkoleniowiec gości i jego podopieczni wrócili na dobre tory. W tym fragmencie meczu bardzo dobrze spisywał się Jacek Pszonka, który na kontrach był nie do zatrzymania. W tym secie niebylczanie również pozwoli rywalom na zdobycie 21 oczek.

Do połowy trzeciej partii trwała zacięta walka punkt za punkt. Później wzrosła skuteczność skrzydłowych Neobusa Raf-Mar, dzięki czemu gościom udało się odskoczyć na cztery punkty (16:12). Krzysztof Pamuła raz po raz popisywał się ciekawymi rozwiązaniami w ataku, zabierając gospodarzom nadzieje na korzystny rezultat. W końcówce prowadzenie gości wzrosło, a cały set zakończył się wynikiem 25:19.

Postawa Neobusa Raf-Mar w tym meczu mogła się podobać. Damian Sąpór idealnie kierował grą zespołu. Jacek Pszonka zdobył w całym spotkaniu 19 punktów, atakując z 68% skutecznością. Równie skuteczny był Krzysztof Pamuła (67%). Warto podkreślić, że nasz zespół aż 14 punktów zdobył w bloku, przede wszystkim za sprawą Wojciecha Zięzio (6 punktów) i Patryka Kozdronia (4 punkty). Dzięki zwycięstwu niebylczanie zachowali szansę na czwartą pozycję w tabeli.

 

AKS V LO Rzeszów – Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)

Rzeszów: Hudzik (6 pkt.), Karakuła (4), Seliga (5), Starzec (2), Kłęk (12), Marszałek (7), Drążek (L) oraz Pyrsak, Golesz (3), Burnatowski, Macheta (L)

Niebylec: Sąpór (1), Leik (7), Zięzio (9), Pszonka (19), Pamuła (11), Kozdroń (7), Szczęch (L)

 

Za tydzień koniec rundy zasadniczej. Nasz zespół zmierzy się z Błękitnymi Ropczyce. Wynik spotkania będzie miał duże znaczenie przy rozstawieniu drużyn do fazy play-off.

 

Tomasz Łotocki

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0
1:0

KKS
Kozienice

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 11 marca 2017
Kozienice,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

.  Neobus Raf-Mar Niebylec
0 0
.  Błękitni Ropczyce
0 0
.  Karpaty Glass Krosno
0 0
.
 Politechnika Lublin
0 0
.  AKS V LO Rzeszów
0 0
.  Avia Świdnik
0 0
.  ŚS II Kielce
0 0
.
 Czarni II Radom
0 0
.  KKS Kozienice
0 0
.  Dunajec Nowy Sącz
0 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

320867
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
202
284
1124
308632
3967
9337
320867
twoje IP: 54.92.142.198
18.08.2017 23:58

ONLINE

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),                                                                                                                                                                     - 
Mazur  Przemysław (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (szuka klubu),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (szuka klubu),
- Karol Jankiewicz (szuka klubu),
- Wojciech Zięzio (szuka klubu),

Free business joomla templates