Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017PLAY-OFF I runda

I runda PLAY OFF

 

ASPS Avia Świdnik
3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 04.03.2017
(14:25, 25:22, 25:21, 19:25, 15:10)  
* AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:2 ASPS Avia Świdnik 11.03.2017
(16:25, 25:10, 25:14, 22:25, 15:13) (15:13)
 

* awans PWSZ Karpaty KHS Krosno

 

AKS V LO Rzeszów
1:3 LKPS Pszczółka Lublin
04.03.2017
(25:23, 22:25, 22:25, 22:25)
 
* LKPS Pszczółka Lublin 0:3 AKS V LO Rzeszów 11.03.2017
(18:25, 20:25, 17:25) (15:10)  

* awans LKPS Pszczółka Lublin

 

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 KKS Kozienice 04.03.2017
(25:21, 25:16, 25:19)  
*KKS Kozienice 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 11.03.2017
(25:23, 25:23, 25:20) (15:8)
 

* awans KKS Kozienice

 

SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 KS Błękitni Ropczyce 04.03.2017
8(25:23, 25:23, 25:22)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 SKPS Dunajec Nowy Sącz 18.03.2017
(25:20, 25:20, 25:23) (15:13)  

* awans KS Błękitni Ropczyce

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:20, 17:25, 25:17, 25:19

Następny mecz


vs

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Karpaty
Glass
Krosno

sobota, 28 kwietnia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

II runda play-off

Ostatni mecz


3:1

Karpaty
Glass
Krosno

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

niedziela, 22 kwietnia 2018
Krosno,
godz. 17:00

II runda play-off

Tabele PLAY-OFF

1.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 1
.  Karpaty Glass Krosno
2 1

1.  Avia Świdnik 1 1
2.  Politechnika Lublin 1 0

Reklama

Licznik odwiedzin

395923
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
261
210
727
383184
6842
11813
395923
twoje IP: 54.198.134.104
25.04.2018 19:45

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates