Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Runda zasadnicza

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 16 42 45:12 1362:1204
2.  LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 16 35 41:23 1474:1335
3.  KKS Kozienice 16 31 38:29 1472:1429
4.  KS Błękitni Ropczyce 16 23 31:32 1422:1441
5.  SKPS Dunajec Nowy Sącz 16 23 33:31 1399:1408
6.  KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 16 20 26:32 1294:1318
7.  AKS V LO Rzeszów 16 17 24:37 1327:1368
8.  ASPS Avia Świdnik 16 16 24:38 1320:1403
9.  PZL Sędziszów Małopolski 16 9 13:41 1124:1288
  awans do fazy play off
  spadek do III Ligi
   

 

1 kolejka - 1 października 2016

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2 KKS Kozienice 01.10.2016
(25:19, 20:25, 25:22, 21:25, 15:12)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 KS Błękitni Ropczyce 01.10.2016
(25:18, 29:27, 20:25, 25:18)  
ASPS Avia Świdnik 3:2 AKS V LO Rzeszów 01.10.2016
(25:22, 22:25, 21:25, 27:25, 15:11)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz 1:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 01.10.2016
(25:23, 21:25, 17:25, 16:25)  
PZL Sędziszów Małopolski - pauzuje 01.10.2016

 

2 kolejka - 8 października 2016

KKS Kozienice 2:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 08.10.2016
(22:25, 25:17, 9:25, 25:22, 10:15)  
PZL Sędziszów Małopolski 0:3 SKPS Dunajec Nowy Sącz 08.10.2016
(18:25, 24:26, 23:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:2 ASPS Avia Świdnik 08.10.2016
(22:25, 25:17, 15:25, 25:20, 16:14)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 08.10.2016
(21:25, 24:26, 23:25)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 08.10.2016

 

3 kolejka - 15 października 2016

AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 KKS Kozienice 15.10.2016
(25:22, 25:16, 25:17)  
ASPS Avia Świdnik 3:2 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 15.10.2016
(25:22, 14:25, 23:25, 26:24, 15:13)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 AKS V LO Rzeszów 15.10.2016
(27:25, 25:23, 25:23)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:0 PZL Sędziszów Małopolski 15.10.2016
(25:16, 25:11, 25:22)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 15.10.2016

 

4 kolejka - 22 października 2016

KKS Kozienice 3:1 PZL Sędziszów Małopolski 22.10.2016
(25:13, 23:25, 25:22, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 0:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 22.10.2016
(14:25, 17:25, 18:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 SKPS Dunajec Nowy Sącz 22.10.2016
(25:23, 18:25, 25:15, 25:22)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 ASPS Avia Świdnik 22.10.2016
(25:23, 25:18, 25:15)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 22.10.2016

 

5 kolejka - 29 października 2016

ASPS Avia Świdnik 3:2 KKS Kozienice 29.10.2016
(25:21, 25:18, 23:25, 19:25, 15:12)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 29.10.2016
(25:23, 25:20, 18:25, 20:25, 21:23)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:1 KS Błękitni Ropczyce 29.10.2016
(25:19, 22:25, 25:18, 27:25)  
PZL Sędziszów Małopolski 3:2 AKS V LO Rzeszów 29.10.2016
(20:25, 25:20, 21:25, 25:23, 15:11)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - pauzuje 29.10.2016

 

6 kolejka - 5 listopada 2016

KKS Kozienice 3:0 AKS V LO Rzeszów 05.11.2016
(26:24, 25:21, 25:19)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 PZL Sędziszów Małopolski 05.11.2016
(26:24, 25:20, 26:24)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 05.11.2016
(23:25, 20:25, 25:20, 24:26)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 SKPS Dunajec Nowy Sącz 05.11.2016
(25:20, 25:21, 25:23)  
ASPS Avia Świdnik - pauzuje 05.11.2016

 

7 kolejka - 12 listopada 2016

SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 ASPS Avia Świdnik 12.11.2016
(25:22, 25:18, 25:22)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 1:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 12.11.2016
(21:25, 23:25, 25:17, 23:25)  
PZL Sędziszów Małopolski 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 12.11.2016
(25:22, 25:19, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 KS Błękitni Ropczyce 12.11.2016
(22:25, 25:20, 25:18, 25:23)  
KKS Kozienice - pauzuje 12.11.2016

 

8 kolejka - 19 listopada 2016

KKS Kozienice 3:1 KS Błękitni Ropczyce 19.11.2016
(21:25, 25:20, 25:18, 25:16)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 AKS V LO Rzeszów 19.11.2016
(21:25, 16:25, 20:25)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 PZL Sędziszów Małopolski 19.11.2016
(25:17, 34:32, 26:24)  
ASPS Avia Świdnik 2:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 19.11.2016
(25:15, 25:19, 15:25, 23:25, 15:17)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz - pauzuje 19.11.2016

 

9 kolejka - 26 listopada 2016

SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:3 KKS Kozienice 26.11.2016
(25:20, 18:25, 25:16, 23:25, 10:15)  
PZL Sędziszów Małopolski 0:3 ASPS Avia Świdnik 26.11.2016
(19:25, 29:31, 21:25)  
AKS V LO Rzeszów 1:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 26.11.2016
(25:21, 22:25, 24:26, 14:25)  
KS Błękitni Ropczyce 0:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 26.11.2016
(24:26, 22:25, 21:25)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin - pauzuje 26.11.2016

 

10 kolejka - 3 grudnia 2016

KKS Kozienice 3:1 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 03.12.2016
(25:14, 25:20, 17:25, 25:19)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 03.12.2016
(25:19, 23:25, 25:22, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 ASPS Avia Świdnik 03.12.2016
(25:22, 19:25, 25:21, 24:26, 12:15)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 2:3 SKPS Dunajec Nowy Sącz 03.12.2016
(25:21, 25:15, 23:25, 16:25, 11:15)  
PZL Sędziszów Małopolski - pauzuje 03.12.2016

 

11 kolejka - 10 grudnia 2016

LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:2 KKS Kozienice 10.12.2016
(25:27, 25:20, 25:20, 24:26, 17:15)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 PZL Sędziszów Małopolski 10.12.2016
(25:19, 25:22, 25:16)  
ASPS Avia Świdnik 1:3 KS Błękitni Ropczyce 10.12.2016
(25:19, 26:28, 18:25, 20:25)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 10.12.2016
(25:14, 25:23, 25:17)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 10.12.2016

 

12 kolejka - 17 grudnia 2016

KKS Kozienice 3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 17.12.2016
(25:14, 22:25, 29:27, 26:28, 15:13)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 ASPS Avia Świdnik 17.12.2016
(25:20, 25:22, 25:19)  
AKS V LO Rzeszów 3:2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 17.12.2016
(26:24, 22:25, 25:18, 23:25, 15:8)  
PZL Sędziszów Małopolski 1:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 17.12.2016
(17:25, 23:25, 26:24, 14:25)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 17.12.2016

 

13 kolejka - 7 stycznia 2017

PZL Sędziszów Małopolski 0:3 KKS Kozienice 07.01.2017
(20:25, 22:25, 19:25)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:1 AKS V LO Rzeszów 07.01.2017
(25:14, 20:25, 26:24, 25:21)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:2 KS Błękitni Ropczyce 07.01.2017
(25:17, 26:24, 20:25, 20:25, 15:13)  
ASPS Avia Świdnik 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 07.01.2017
(17:25, 17:25, 18:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 07.01.2017

 

14 kolejka - 14 stycznia 2017

KKS Kozienice 3:1 ASPS Avia Świdnik 14.01.2017
(23:25, 25:14, 28:26, 25:20)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 SKPS Dunajec Nowy Sącz 14.01.2017
(25:22, 25:23, 20:25, 25:21)  
KS Błękitni Ropczyce 3:2 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 14.01.2017
(25:18, 21:25, 25:18, 33:35, 15:12)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 PZL Sędziszów Małopolski 14.01.2017
(25:19, 25:12, 25:23)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - pauzuje 14.01.2017

 

15 kolejka - 21 stycznia 2017

AKS V LO Rzeszów 1:3 KKS Kozienice 21.01.2017
(22:25, 24:26, 25:17, 21:25)  
PZL Sędziszów Małopolski 3:0 KS Błękitni Ropczyce 21.01.2017
(25:19, 25:21, 25:20)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 21.01.2017
(25:21, 25:19, 25:18)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz 1:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 21.01.2017
(21:25, 25:23, 18:25, 23:25)  
ASPS Avia Świdnik - pauzuje 21.01.2017

 

16 kolejka - 28 stycznia 2017

ASPS Avia Świdnik 0:3 SKPS Dunajec Nowy Sącz 28.01.2017
(21:25, 19:25, 18:25)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 28.01.2017
(25:21, 25:22, 25:22)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 PZL Sędziszów Małopolski 28.01.2017
(25:15, 25:19, 25:18)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 AKS V LO Rzeszów 28.01.2017
(19:25, 25:21, 19:25, 19:25)  
KKS Kozienice - pauzuje 28.01.2017

 

17 kolejka - 11 luty 2017

KS Błękitni Ropczyce 3:0 KKS Kozienice 11.02.2017
(25:21, 25:19, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 0:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 11.02.2017
(21:25, 21:25, 19:25)  
PZL Sędziszów Małopolski 2:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 10.02.2017
(25:11, 19:25, 25:20, 21:25, 10:15)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:0 ASPS Avia Świdnik 11.02.2017
(25:22, 25:23, 25:23)  
SKPS Dunajec Nowy Sącz - pauzuje 11.02.2017

 

18 kolejka - 14 lutego 2017

KKS Kozienice 3:2 SKPS Dunajec Nowy Sącz 14.02.2017
(18:25, 25:23, 25:17, 21:25, 15:8)  
ASPS Avia Świdnik 3:0 PZL Sędziszów Małopolski 14.02.2017
(25:20, 25:19, 25:20)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 AKS V LO Rzeszów 14.02.2017
(25:17, 25:14, 25:19)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 KS Błękitni Ropczyce 14.02.2017
(25:20, 35:37, 17:25, 21:25)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin - pauzuje 14.02.2017

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:0

25:20, 25:12, 25:19

Następny mecz

 

vs

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

Karpaty
PWSZ Krosno
Glass

sobota, 22 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 17:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 15 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 10 29
2.
 Politechnika Lublin 10 26
3.  KS SMS Niebylec 10 21
4.
 Karpaty Krosno
10 14
5.  KKS Kozienice
10 13
6.  Błękitni Ropczyce
10 7
7.
 AKS V LO Rzeszów
10 5
8.
 PZL Sędziszów
10 5

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

436918
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
10
106
257
425625
2718
4529
436918
twoje IP: 3.82.24.132
19.12.2018 05:08

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates