Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Turniej Finałowy

Turniej Finałowy - Andrychów

Grupa A

AZS UAM Poznań 0:3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 04.05.2017
(14:25, 18:25, 21:25)  
Olimpia Sulęcin 3:0 AZS UAM Poznań 05.05.2017
(23:25, 17:25, 12:25)  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 Olimpia Sulęcin 06.05.2017
(25:14, 25:18, 20:25, 25:12)  

 

Grupa B

Energa Ostrołęka 3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 04.05.2017
(21:25, 20:25, 25:22, 25:21, 15:11)  
MKS Andrychów 3:1 Energa Ostrołęka 05.05.2017
(25:21, 27:29, 25:13, 25:17)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:2 MKS Andrychów 06.05.2017
(21:25, 18:25, 25:18, 26:24, 19:17)  

 

mecze finałowe

* Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  
* MKS Andrychów 3:0 Olimpia Sulęcin 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  

* Awans do I Ligi

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

vs

AKS
V LO
Rzeszów

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 2 marca 2019
Rzeszów, godz. 18:00

I runda play-off

Ostatni mecz

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 17 lutego 2019
Niebylec, godz. 17:00

I runda play-off

I runda play-off

1.  Avia Świdnik 2
2.  PZL Sędziszów Młp.
0
1.  Politechnika  Lublin 2
2.  KS Błękitni Ropczyce
0
1.  KS SMS Niebylec
2
2.  AKS V LO Rzeszów
0
1.  KKS Kozienice
1
2.  Karpaty Krosno
1

» szczegóły tabeli

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 14 39
2.
 Politechnika Lublin 14 37
3.  KS SMS Niebylec 14 25
4.  KKS Kozienice
14 22
5.
 Karpaty Krosno
14 17
6.
 AKS V LO Rzeszów
14 10
7.  Błękitni Ropczyce
14 10
8.
 PZL Sędziszów Młp.
14 8

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

493573
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
58
185
964
481060
50203
4616
493573
twoje IP: 52.91.176.251
22.02.2019 14:14

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates