Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Turniej Finałowy

Turniej Finałowy - Andrychów

Grupa A

AZS UAM Poznań 0:3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 04.05.2017
(14:25, 18:25, 21:25)  
Olimpia Sulęcin 3:0 AZS UAM Poznań 05.05.2017
(23:25, 17:25, 12:25)  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 Olimpia Sulęcin 06.05.2017
(25:14, 25:18, 20:25, 25:12)  

 

Grupa B

Energa Ostrołęka 3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 04.05.2017
(21:25, 20:25, 25:22, 25:21, 15:11)  
MKS Andrychów 3:1 Energa Ostrołęka 05.05.2017
(25:21, 27:29, 25:13, 25:17)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:2 MKS Andrychów 06.05.2017
(21:25, 18:25, 25:18, 26:24, 19:17)  

 

mecze finałowe

* Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  
* MKS Andrychów 3:0 Olimpia Sulęcin 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  

* Awans do I Ligi

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz


vs

KKS
Kozienice

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 25 listopada 2017
Kozienice,
godz. 18:00

Ostatni mecz

3:0

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

LKPS
Politechnika
Lublin

sobota, 18 listopada 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.
 Karpaty Glass Krosno
6 17
2.
 Avia Świdnik 6 13
3.  Błękitni Ropczyce
7 13
4.  Politechnika Lublin 6 12
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 6 10
6.  Czarni II Radom 7 9
7.  KKS Kozienice
6 7
8.
 AKS V LO Rzeszów 6 3
9.  Skórzani S-K/SMS Kielce
6 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

351987
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
146
3518
4499
335988
9394
13555
351987
twoje IP: 54.156.92.243
24.11.2017 22:15

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates