Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Turniej Półfinałowy

Turniej Półfinałowy - Andrychów

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  MKS Andrychów 3 6 9:3 294:260
2.  AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3 5 7:5 260:247
3.  MCKiS Jaworzno 3 4 4:6 212:231
4.  LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3 3 3:9 247:275
  awans do Turnieju Finałowego
     

 

MKS Andrychów
3:1 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 21.04.2017
(22:25, 25:19, 27:25, 25:22)  
MCKiS Jaworzno 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 21.04.2017
(23:25, 17:25, 12:25)  

 

LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 2:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 22.04.2017
(25:16, 25:20, 20:25, 15:25, 12:15)  
MKS Andrychów 3:1 MCKiS Jaworzno 22.04.2017
(25:23, 22:25, 25:19, 25:18)  

 

MCKiS Jaworzno 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 23.04.2017
(25:19, 25:20, 25:20)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 1:3 MKS Andrychów 23.04.2017
(18:25, 25:23, 20:25, 21:25)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:20, 17:25, 25:17, 25:19

Następny mecz


vs

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Karpaty
Glass
Krosno

sobota, 28 kwietnia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

II runda play-off

Ostatni mecz


3:1

Karpaty
Glass
Krosno

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

niedziela, 22 kwietnia 2018
Krosno,
godz. 17:00

II runda play-off

Tabele PLAY-OFF

1.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 1
.  Karpaty Glass Krosno
2 1

1.  Avia Świdnik 1 1
2.  Politechnika Lublin 1 0

Reklama

Licznik odwiedzin

395923
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
261
210
727
383184
6842
11813
395923
twoje IP: 54.198.134.104
25.04.2018 19:42

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates