Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Turniej Półfinałowy

Turniej Półfinałowy - Andrychów

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  MKS Andrychów 3 6 9:3 294:260
2.  AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3 5 7:5 260:247
3.  MCKiS Jaworzno 3 4 4:6 212:231
4.  LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3 3 3:9 247:275
  awans do Turnieju Finałowego
     

 

MKS Andrychów
3:1 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 21.04.2017
(22:25, 25:19, 27:25, 25:22)  
MCKiS Jaworzno 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 21.04.2017
(23:25, 17:25, 12:25)  

 

LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 2:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 22.04.2017
(25:16, 25:20, 20:25, 15:25, 12:15)  
MKS Andrychów 3:1 MCKiS Jaworzno 22.04.2017
(25:23, 22:25, 25:19, 25:18)  

 

MCKiS Jaworzno 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 23.04.2017
(25:19, 25:20, 25:20)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 1:3 MKS Andrychów 23.04.2017
(18:25, 25:23, 20:25, 21:25)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:0

25:20, 25:12, 25:19

Następny mecz

 

vs

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

Karpaty
PWSZ Krosno
Glass

sobota, 22 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 17:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 15 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 10 29
2.
 Politechnika Lublin 10 26
3.  KS SMS Niebylec 10 21
4.
 Karpaty Krosno
10 14
5.  KKS Kozienice
10 13
6.  Błękitni Ropczyce
10 7
7.
 AKS V LO Rzeszów
10 5
8.
 PZL Sędziszów
10 5

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

436918
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
10
106
257
425625
2718
4529
436918
twoje IP: 3.82.24.132
19.12.2018 05:01

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates