Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap I

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  UKS Tęcza Sędziszów Młp. 18 42 47:22 1620:1474
2.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 18 40 47:23 1621:1465
3.  AKS V LO Rzeszów (b) 18 38 46:29 1686:1548
4.  LKS Głogovia Głogów Młp. 18 31 40:32 1592:1550
5.  SST Lubcza Racławówka 18 30 38:32 1594:1526
6.  TKF ITS Anilana Rakszawa 18 27 33:32 1465:1459
7.  STS Klima Błażowa (b) 18 20 31:44 1601:1685
8.  MKS MOSiR Jasło 18 16 22:43 1392:1523
9.  KU AZS UR Rzeszów 18 15 24:44 1398:1565
10.  SKS MOSiR Dukla (b) 18 11 24:51 1537:1711
  awans do turniejów półfinałowych            
  spadek do IV ligi            
(b) - beniaminek

 

       1 kolejka - 4 października 2014

AKS V LO Rzeszów 3:1 TKF ITS Anilana Rakszawa
4 października 2014
(22:25, 25:17, 25:21, 25:23)  
STS Klima Błażowa
1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 4 października 2014
(19:25, 30:28, 31:33, 22:25)  
SKS MOSiR Dukla
0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 4 października 2014
(22:25, 21:25, 14:25)  
MKS MOSiR Jasło
1:3 SST Lubcza Racławówka 4 października 2014
(26:28, 21:25, 25:17, 23:25)  
KU AZS UR Rzeszów
0:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 9 października 2014
(19:25, 19:25, 19:25)  

 

        2 kolejka - 11 października 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 11 października 2014
(25:23, 23:25, 16:25, 21:25)  
KU AZS UR Rzeszów 0:3 SST Lubcza Racławówka 11 października 2014
(21:25, 19:25, 20:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 MKS MOSiR Jasło 11 października 2014
(25:20, 25:19, 25:20)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:1 SKS MOSiR Dukla 11 października 2014
(25:21, 23:25, 25:19, 25:23)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 STS Klima Błażowa 11 października 2014
(27:25, 18:25, 25:17, 25:23)  

 

        3 kolejka - 18 października 2014

STS Klima Błażowa 3:1 TKF ITS Anilana Rakszawa 18 października 2014
(25:22, 23:25, 25:18, 25:20)  
SKS MOSiR Dukla 2:3 AKS V LO Rzeszów 18 października 2014
(18:25, 25:23, 25:23, 23:25, 6:15)  
MKS MOSiR Jasło 0:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 18 października 2014
(28:30, 16:25, 15:25)  
KU AZS UR Rzeszów 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 18 października 2014
(25:20, 25:23, 18:25, 23:25, 14:16)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 SST Lubcza Racławówka 18 października 2014
(21:25, 25:20, 25:19, 25:18)  

 

        4 kolejka - 25 października 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 SST Lubcza Racławówka 25 października 2014
(20:25, 25:20, 25:16, 25:21)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 25 października 2014
(21:25, 25:14, 25:23, 23:25 , 20:18)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 KU AZS UR Rzeszów 25 października 2014
(25:15, 25:19, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 MKS MOSiR Jasło 25 października 2014
(25:14, 25:18, 25:16)  
STS Klima Błażowa 3:1 SKS MOSiR Dukla 30 października 2014
(25:22, 25:18, 21:25, 25:17)  

 

        5 kolejka - 8 listopada 2014

SKS MOSiR Dukla 2:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 8 listopada 2014
(21:25, 25:21, 32:30, 17:25, 14:16)  
MKS MOSiR Jasło 3:1 STS Klima Błażowa 8 listopada 2014
(19:25, 25:18, 26:24, 25:21)  
KU AZS UR Rzeszów 1:3 AKS V LO Rzeszów 8 listopada 2014
(25:16, 12:25, 19:25, 18:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 8 listopada 2014
(21:25, 22:25, 25:23, 24:26)  
SST Lubcza Racławówka 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 8 listopada 2014
(17:25, 25:22, 21:25, 23:25)  

 

      6 kolejka - 15 listopada 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 15 listopada 2014
(23:25, 26:28, 21:25)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 1:3 SST Lubcza Racławówka 18 listopada 2014
(23:25, 25:17, 24:26, 19:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 LKS Głogovia Głogów Młp. 15 listopada 2014
(25:19, 25:16, 25:18)  
STS Klima Błażowa 1:3 KU AZS UR Rzeszów 15 listopada 2014
(25:19, 15:25, 22:25, 17:25)  
SKS MOSiR Dukla 3:2 MKS MOSiR Jasło 15 listopada 2014
(25:22, 23:25, 23:25, 25:20, 15:12)  

 

       7 kolejka - 22 listopada 2014

MKS MOSiR Jasło 1:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 22 listopada 2014
(24:26, 17:25, 25:19, 19:25)  
KU AZS UR Rzeszów 3:2 SKS MOSiR Dukla 22 listopada 2014
(25:22, 17:25, 25:20, 16:25, 15:13)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 2:3 STS Klima Błażowa 22 listopada 2014
(23:25, 25:21, 25:22, 22:25, 11:15)  
SST Lubcza Racławówka 3:2 AKS V LO Rzeszów 22 listopada 2014
(22:25, 22:25, 25:12, 25:20, 15:10)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 22 listopada 2014
(25:21, 29:31, 25:18, 23:25, 15:12)  

 

        8 kolejka - 29 listopada 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 29 listopada 2014
(22:25, 19:25, 20:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 29 listopada 2014
(15:25, 25:19, 28:26, 25:13)  
STS Klima Błażowa 2:3 SST Lubcza Racławówka 29 listopada 2014
(25:22, 24:26, 22:25, 25:23, 10:15)  
SKS MOSiR Dukla 2:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 29 listopada 2014
(15:25, 15:25, 25:23, 25:15, 9:15)  
MKS MOSiR Jasło 0:3 KU AZS UR Rzeszów 29 listopada 2014
(15:25, 21:25, 19:25)  

 

        9text-SKS MOSiR Duklaalign:td style= center;/tr kolejka - 6 grudnia 2014

KU AZS UR Rzeszów 0:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 6 grudnia 2014
(13:25, 21:25, 20:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 MKS MOSiR Jasło 6 grudnia 2014
(25:23, 25:13, 25:15)  
SST Lubcza Racławówka 3:1 SKS MOSiR Dukla 6 grudnia 2014
(23:25, 25:17, 25:21, 25:21)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:1 STS Klima Błażowa 6 grudnia 2014
(22:25, 25:10, 25:18, 25:17)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 2:3 AKS V LO Rzeszów 6 grudnia 2014
(25:23, 25:23, 18:25, 15:25, 12:15)  

   

        10 kolejka - 13 grudnia 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 2:3 AKS V LO Rzeszów 13 grudnia 2014
(22:25, 25:20, 25:20, 16:25, 14:16)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 STS Klima Błażowa 13 grudnia 2014
(25:18, 25:16, 25:20)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 SKS MOSiR Dukla 13 grudnia 2014
(25:23, 15:25, 25:17, 17:25, 15:11)  
SST Lubcza Racławówka 3:1 MKS MOSiR Jasło 13 grudnia 2014
(27:29, 25:21, 25:19, 25:19)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 KU AZS UR Rzeszów 13 grudnia 2014
(25:21, 25:23, 25:22)  

 

        11 kolejka - 10 stycznia 2015

LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 TKF ITS Anilana Rakszawa 10 stycznia 2015
(25:21, 25:16, 25:19)  
SST Lubcza Racławówka 2:3 KU AZS UR Rzeszów 10 stycznia 2015
(25:18, 23:25, 25:14, 25:25, 14:16)  
MKS MOSiR Jasło 3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 10 stycznia 2015
(25:21, 21:25, 25:23, 25:20)  
SKS MOSiR Dukla 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 10 stycznia 2015
(17:25, 19:25, 25:19, 17:25)  
STS Klima Błażowa 2:3 AKS V LO Rzeszów 10 stycznia 2015
(25:16, 27:25, 17:25, 18:25, 13:15)  

 

        12 kolejka - 17 stycznia 2015

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 STS Klima Błażowa 17 stycznia 2015
(25:22, 27:25, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 SKS MOSiR Dukla 17 stycznia 2015
(25:19, 24:26, 23:25, 25:21, 12:15)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 MKS MOSiR Jasło 17 stycznia 2015
(25:19, 25:15, 25:23)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 KU AZS UR Rzeszów 29 stycznia 2015
(25:21, 25:18, 25:20)  
SST Lubcza Racławówka 2:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 17 stycznia 2015
(25:20, 25:17, 22:25, 23:25, 20:22)  

 

         13 kolejka - 24 stycznia 2015

SST Lubcza Racławówka 3:0 TKF ITS Anilana Rakszawa 24 stycznia 2015
(25:20, 25:20, 25:16)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 24 stycznia 2015
(23:25, 19:25, 19:25)  
KU AZS UR Rzeszów 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 24 stycznia 2015
(18:25, 28:26, 22:25, 22:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 AKS V LO Rzeszów 24 stycznia 2015
(27:25, 17:25, 25:21)  
SKS MOSiR Dukla 1:3 STS Klima Błażowa 24 stycznia 2015
(23:25, 25:22, 20:25, 21:25)  

 

        14 kolejka - 31 stycznia 2015

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 SKS MOSiR Dukla 31 stycznia 2015
(26:24, 25:13, 25:16)  
STS Klima Błażowa 3:2 MKS MOSiR Jasło 31 stycznia 2015
(25:22, 20:25, 25:19, 17:25, 15:12)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 KU AZS UR Rzeszów 31 stycznia 2015
(25:15, 25:20, 20:25, 25:17)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 29 stycznia 2015
(25:20, 22:25, 25:15, 24:26, 15:12)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 SST Lubcza Racławówka 31 stycznia 2015
(25:23, 25:23, 25:17)  

 

         15 kolejka - 21 lutego 2015

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:1 TKF ITS Anilana Rakszawa 21 lutego 2015
(25:22, 22:25, 25:17, 25:18)  
SST Lubcza Racławówka 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 21 lutego 2015
(20:25, 25:18, 21:25, 18:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 1:3 AKS V LO Rzeszów 21 lutego 2015
(19:25, 19:25, 26:24, 22:25)  
KU AZS UR Rzeszów 1:3 STS Klima Błażowa 21 lutego 2015
(18:25, 25:22, 18:25, 12:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 SKS MOSiR Dukla 22 lutego 2015
(25:19, 29:27, 25:13)  

 

         16 kolejka - 28 lutego 2015

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 MKS MOSiR Jasło 18 lutego 2015
(25:19, 25:22, 25:22)  
SKS MOSiR Dukla 3:2 KU AZS UR Rzeszów 28 lutego 2015
(28:30, 18:25, 25:21, 25:17, 15:9)  
STS Klima Błażowa 2:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 28 lutego 2015
(21:25, 25:23, 25:17, 16:25, 10:15)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 SST Lubcza Racławówka 28 lutego 2015
(25:17, 25:20, 25:20)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 28 lutego 2015
(25:23, 25:22, 25:19)  

 

         17 kolejka - 7 marca 2015

UKS Tęcza Sędziszów Młp. 0:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 7 marca 2015
(23:25, 17:25, 18:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:1 AKS V LO Rzeszów 7 marca 2015
(25:19, 26:24, 23:25, 25:21)  
SST Lubcza Racławówka 3:0 STS Klima Błażowa 7 marca 2015
(25:19, 25:19, 26:24)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 SKS MOSiR Dukla 7 marca 2015
(25:21, 25:18, 25:22)  
KU AZS UR Rzeszów 3:0 MKS MOSiR Jasło 7 marca 2015
(25:19, 26:24, 25:23)  

 

         18 kolejka - 14 marca 2015

 

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 KU AZS UR Rzeszów 14 marca 2015
(25:20, 22:25, 25:21, 25:22)  
MKS MOSiR Jasło 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 14 marca 2015
(25:21, 19:25, 25:18, 23:25, 18:16)  
SKS MOSiR Dukla 0:3 SST Lubcza Racławówka 14 marca 2015
(16:25, 30:32, 11:25)
STS Klima Błażowa 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 14 marca 2015
(25:21, 14:25, 25:19, 14:25, 9:15)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 14 marca 2015
(25:23, 17:25, 18:25, 25:19, 11:15)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:0

25:20, 25:12, 25:19

Następny mecz

 

vs

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

Karpaty
PWSZ Krosno
Glass

sobota, 22 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 17:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 15 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 10 29
2.
 Politechnika Lublin 10 26
3.  KS SMS Niebylec 10 21
4.
 Karpaty Krosno
10 14
5.  KKS Kozienice
10 13
6.  Błękitni Ropczyce
10 7
7.
 AKS V LO Rzeszów
10 5
8.
 PZL Sędziszów
10 5

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

436918
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
10
106
257
425625
2718
4529
436918
twoje IP: 3.82.24.132
19.12.2018 05:37

ONLINE

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates