Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap I

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  UKS Tęcza Sędziszów Młp. 18 42 47:22 1620:1474
2.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 18 40 47:23 1621:1465
3.  AKS V LO Rzeszów (b) 18 38 46:29 1686:1548
4.  LKS Głogovia Głogów Młp. 18 31 40:32 1592:1550
5.  SST Lubcza Racławówka 18 30 38:32 1594:1526
6.  TKF ITS Anilana Rakszawa 18 27 33:32 1465:1459
7.  STS Klima Błażowa (b) 18 20 31:44 1601:1685
8.  MKS MOSiR Jasło 18 16 22:43 1392:1523
9.  KU AZS UR Rzeszów 18 15 24:44 1398:1565
10.  SKS MOSiR Dukla (b) 18 11 24:51 1537:1711
  awans do turniejów półfinałowych            
  spadek do IV ligi            
(b) - beniaminek

 

       1 kolejka - 4 października 2014

AKS V LO Rzeszów 3:1 TKF ITS Anilana Rakszawa
4 października 2014
(22:25, 25:17, 25:21, 25:23)  
STS Klima Błażowa
1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 4 października 2014
(19:25, 30:28, 31:33, 22:25)  
SKS MOSiR Dukla
0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 4 października 2014
(22:25, 21:25, 14:25)  
MKS MOSiR Jasło
1:3 SST Lubcza Racławówka 4 października 2014
(26:28, 21:25, 25:17, 23:25)  
KU AZS UR Rzeszów
0:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 9 października 2014
(19:25, 19:25, 19:25)  

 

        2 kolejka - 11 października 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 11 października 2014
(25:23, 23:25, 16:25, 21:25)  
KU AZS UR Rzeszów 0:3 SST Lubcza Racławówka 11 października 2014
(21:25, 19:25, 20:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 MKS MOSiR Jasło 11 października 2014
(25:20, 25:19, 25:20)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:1 SKS MOSiR Dukla 11 października 2014
(25:21, 23:25, 25:19, 25:23)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 STS Klima Błażowa 11 października 2014
(27:25, 18:25, 25:17, 25:23)  

 

        3 kolejka - 18 października 2014

STS Klima Błażowa 3:1 TKF ITS Anilana Rakszawa 18 października 2014
(25:22, 23:25, 25:18, 25:20)  
SKS MOSiR Dukla 2:3 AKS V LO Rzeszów 18 października 2014
(18:25, 25:23, 25:23, 23:25, 6:15)  
MKS MOSiR Jasło 0:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 18 października 2014
(28:30, 16:25, 15:25)  
KU AZS UR Rzeszów 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 18 października 2014
(25:20, 25:23, 18:25, 23:25, 14:16)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 SST Lubcza Racławówka 18 października 2014
(21:25, 25:20, 25:19, 25:18)  

 

        4 kolejka - 25 października 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 SST Lubcza Racławówka 25 października 2014
(20:25, 25:20, 25:16, 25:21)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 25 października 2014
(21:25, 25:14, 25:23, 23:25 , 20:18)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 KU AZS UR Rzeszów 25 października 2014
(25:15, 25:19, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 MKS MOSiR Jasło 25 października 2014
(25:14, 25:18, 25:16)  
STS Klima Błażowa 3:1 SKS MOSiR Dukla 30 października 2014
(25:22, 25:18, 21:25, 25:17)  

 

        5 kolejka - 8 listopada 2014

SKS MOSiR Dukla 2:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 8 listopada 2014
(21:25, 25:21, 32:30, 17:25, 14:16)  
MKS MOSiR Jasło 3:1 STS Klima Błażowa 8 listopada 2014
(19:25, 25:18, 26:24, 25:21)  
KU AZS UR Rzeszów 1:3 AKS V LO Rzeszów 8 listopada 2014
(25:16, 12:25, 19:25, 18:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 8 listopada 2014
(21:25, 22:25, 25:23, 24:26)  
SST Lubcza Racławówka 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 8 listopada 2014
(17:25, 25:22, 21:25, 23:25)  

 

      6 kolejka - 15 listopada 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 15 listopada 2014
(23:25, 26:28, 21:25)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 1:3 SST Lubcza Racławówka 18 listopada 2014
(23:25, 25:17, 24:26, 19:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 LKS Głogovia Głogów Młp. 15 listopada 2014
(25:19, 25:16, 25:18)  
STS Klima Błażowa 1:3 KU AZS UR Rzeszów 15 listopada 2014
(25:19, 15:25, 22:25, 17:25)  
SKS MOSiR Dukla 3:2 MKS MOSiR Jasło 15 listopada 2014
(25:22, 23:25, 23:25, 25:20, 15:12)  

 

       7 kolejka - 22 listopada 2014

MKS MOSiR Jasło 1:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 22 listopada 2014
(24:26, 17:25, 25:19, 19:25)  
KU AZS UR Rzeszów 3:2 SKS MOSiR Dukla 22 listopada 2014
(25:22, 17:25, 25:20, 16:25, 15:13)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 2:3 STS Klima Błażowa 22 listopada 2014
(23:25, 25:21, 25:22, 22:25, 11:15)  
SST Lubcza Racławówka 3:2 AKS V LO Rzeszów 22 listopada 2014
(22:25, 22:25, 25:12, 25:20, 15:10)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 22 listopada 2014
(25:21, 29:31, 25:18, 23:25, 15:12)  

 

        8 kolejka - 29 listopada 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 29 listopada 2014
(22:25, 19:25, 20:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 29 listopada 2014
(15:25, 25:19, 28:26, 25:13)  
STS Klima Błażowa 2:3 SST Lubcza Racławówka 29 listopada 2014
(25:22, 24:26, 22:25, 25:23, 10:15)  
SKS MOSiR Dukla 2:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 29 listopada 2014
(15:25, 15:25, 25:23, 25:15, 9:15)  
MKS MOSiR Jasło 0:3 KU AZS UR Rzeszów 29 listopada 2014
(15:25, 21:25, 19:25)  

 

        9text-SKS MOSiR Duklaalign:td style= center;/tr kolejka - 6 grudnia 2014

KU AZS UR Rzeszów 0:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 6 grudnia 2014
(13:25, 21:25, 20:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 MKS MOSiR Jasło 6 grudnia 2014
(25:23, 25:13, 25:15)  
SST Lubcza Racławówka 3:1 SKS MOSiR Dukla 6 grudnia 2014
(23:25, 25:17, 25:21, 25:21)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:1 STS Klima Błażowa 6 grudnia 2014
(22:25, 25:10, 25:18, 25:17)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 2:3 AKS V LO Rzeszów 6 grudnia 2014
(25:23, 25:23, 18:25, 15:25, 12:15)  

   

        10 kolejka - 13 grudnia 2014

TKF ITS Anilana Rakszawa 2:3 AKS V LO Rzeszów 13 grudnia 2014
(22:25, 25:20, 25:20, 16:25, 14:16)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 STS Klima Błażowa 13 grudnia 2014
(25:18, 25:16, 25:20)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 SKS MOSiR Dukla 13 grudnia 2014
(25:23, 15:25, 25:17, 17:25, 15:11)  
SST Lubcza Racławówka 3:1 MKS MOSiR Jasło 13 grudnia 2014
(27:29, 25:21, 25:19, 25:19)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 KU AZS UR Rzeszów 13 grudnia 2014
(25:21, 25:23, 25:22)  

 

        11 kolejka - 10 stycznia 2015

LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 TKF ITS Anilana Rakszawa 10 stycznia 2015
(25:21, 25:16, 25:19)  
SST Lubcza Racławówka 2:3 KU AZS UR Rzeszów 10 stycznia 2015
(25:18, 23:25, 25:14, 25:25, 14:16)  
MKS MOSiR Jasło 3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 10 stycznia 2015
(25:21, 21:25, 25:23, 25:20)  
SKS MOSiR Dukla 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 10 stycznia 2015
(17:25, 19:25, 25:19, 17:25)  
STS Klima Błażowa 2:3 AKS V LO Rzeszów 10 stycznia 2015
(25:16, 27:25, 17:25, 18:25, 13:15)  

 

        12 kolejka - 17 stycznia 2015

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 STS Klima Błażowa 17 stycznia 2015
(25:22, 27:25, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 SKS MOSiR Dukla 17 stycznia 2015
(25:19, 24:26, 23:25, 25:21, 12:15)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 MKS MOSiR Jasło 17 stycznia 2015
(25:19, 25:15, 25:23)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 KU AZS UR Rzeszów 29 stycznia 2015
(25:21, 25:18, 25:20)  
SST Lubcza Racławówka 2:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 17 stycznia 2015
(25:20, 25:17, 22:25, 23:25, 20:22)  

 

         13 kolejka - 24 stycznia 2015

SST Lubcza Racławówka 3:0 TKF ITS Anilana Rakszawa 24 stycznia 2015
(25:20, 25:20, 25:16)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 24 stycznia 2015
(23:25, 19:25, 19:25)  
KU AZS UR Rzeszów 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 24 stycznia 2015
(18:25, 28:26, 22:25, 22:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 AKS V LO Rzeszów 24 stycznia 2015
(27:25, 17:25, 25:21)  
SKS MOSiR Dukla 1:3 STS Klima Błażowa 24 stycznia 2015
(23:25, 25:22, 20:25, 21:25)  

 

        14 kolejka - 31 stycznia 2015

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 SKS MOSiR Dukla 31 stycznia 2015
(26:24, 25:13, 25:16)  
STS Klima Błażowa 3:2 MKS MOSiR Jasło 31 stycznia 2015
(25:22, 20:25, 25:19, 17:25, 15:12)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 KU AZS UR Rzeszów 31 stycznia 2015
(25:15, 25:20, 20:25, 25:17)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 29 stycznia 2015
(25:20, 22:25, 25:15, 24:26, 15:12)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 SST Lubcza Racławówka 31 stycznia 2015
(25:23, 25:23, 25:17)  

 

         15 kolejka - 21 lutego 2015

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:1 TKF ITS Anilana Rakszawa 21 lutego 2015
(25:22, 22:25, 25:17, 25:18)  
SST Lubcza Racławówka 1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 21 lutego 2015
(20:25, 25:18, 21:25, 18:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 1:3 AKS V LO Rzeszów 21 lutego 2015
(19:25, 19:25, 26:24, 22:25)  
KU AZS UR Rzeszów 1:3 STS Klima Błażowa 21 lutego 2015
(18:25, 25:22, 18:25, 12:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 SKS MOSiR Dukla 22 lutego 2015
(25:19, 29:27, 25:13)  

 

         16 kolejka - 28 lutego 2015

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 MKS MOSiR Jasło 18 lutego 2015
(25:19, 25:22, 25:22)  
SKS MOSiR Dukla 3:2 KU AZS UR Rzeszów 28 lutego 2015
(28:30, 18:25, 25:21, 25:17, 15:9)  
STS Klima Błażowa 2:3 LKS Głogovia Głogów Młp. 28 lutego 2015
(21:25, 25:23, 25:17, 16:25, 10:15)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 SST Lubcza Racławówka 28 lutego 2015
(25:17, 25:20, 25:20)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 28 lutego 2015
(25:23, 25:22, 25:19)  

 

         17 kolejka - 7 marca 2015

UKS Tęcza Sędziszów Młp. 0:3 TKF ITS Anilana Rakszawa 7 marca 2015
(23:25, 17:25, 18:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:1 AKS V LO Rzeszów 7 marca 2015
(25:19, 26:24, 23:25, 25:21)  
SST Lubcza Racławówka 3:0 STS Klima Błażowa 7 marca 2015
(25:19, 25:19, 26:24)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 SKS MOSiR Dukla 7 marca 2015
(25:21, 25:18, 25:22)  
KU AZS UR Rzeszów 3:0 MKS MOSiR Jasło 7 marca 2015
(25:19, 26:24, 25:23)  

 

         18 kolejka - 14 marca 2015

 

TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 KU AZS UR Rzeszów 14 marca 2015
(25:20, 22:25, 25:21, 25:22)  
MKS MOSiR Jasło 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 14 marca 2015
(25:21, 19:25, 25:18, 23:25, 18:16)  
SKS MOSiR Dukla 0:3 SST Lubcza Racławówka 14 marca 2015
(16:25, 30:32, 11:25)
STS Klima Błażowa 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 14 marca 2015
(25:21, 14:25, 25:19, 14:25, 9:15)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 14 marca 2015
(25:23, 17:25, 18:25, 25:19, 11:15)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0
1:0

KKS
Kozienice

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 11 marca 2017
Kozienice,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

.  Neobus Raf-Mar Niebylec
0 0
.  Błękitni Ropczyce
0 0
.  Karpaty Glass Krosno
0 0
.
 Politechnika Lublin
0 0
.  AKS V LO Rzeszów
0 0
.  Avia Świdnik
0 0
.  ŚS II Kielce
0 0
.
 Czarni II Radom
0 0
.  KKS Kozienice
0 0
.  Dunajec Nowy Sącz
0 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

320867
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
202
284
1124
308632
3967
9337
320867
twoje IP: 54.92.142.198
18.08.2017 23:55

ONLINE

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),                                                                                                                                                                     - 
Mazur  Przemysław (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (szuka klubu),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (szuka klubu),
- Karol Jankiewicz (szuka klubu),
- Wojciech Zięzio (szuka klubu),

Free business joomla templates