Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap II

RUNDA FINAŁOWA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AKS V LO Rzeszów (b) 6 12 14:9 522:492
2.  UKS Tęcza Sędziszów Młp. 6 11 13:9 492:484
3.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 6 11 15:11 566:523
4.  LKS Głogovia Głogów Młp. 6 2 5:18 453:534
  awans do rozgrywek centralnych

 

  I Turniej Finałowy w Niebylcu - 27-29 marca 2015

UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp.
27 marca 2015
(19:25, 23:25, 25:16, 25:22, 16:14)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 2:3 AKS V LO Rzeszów 27 marca 2015
(25:21, 18:25, 23:25, 26:24, 11:15)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 AKS V LO Rzeszów 28 marca 2015
(17:25, 19:25, 15:25)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp.
0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 28 marca 2015
(16:25, 16:25, 17:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 29 marca 2015
(25:12, 15:25, 24:26, 25:17, 15:9)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 29 marca 2015
(25:22, 17:25, 25:21, 25:22)  

 

 

II Turniej Finałowy w Sędziszowie Małopolskim - 17-29 kwietnia 2015

LKS Głogovia Głogów Młp.
0:3
UKS Tęcza Sędziszów Młp.
17 kwietnia 2015
(23:25, 23:25, 18:25)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 17 kwietnia 2015
(25:27, 16:25, 25:18, 25:22, 8:15)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 LKS Głogovia Głogów Młp. 18 kwietnia 2015
(25:20, 25:22, 25:20)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 18 kwietnia 2015
(17:25, 25:17, 20:25, 18:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 19 kwietnia 2015
(25:22, 20:25, 19:25, 20:25)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 AKS V LO Rzeszów 19 kwietnia 2015
(25:23, 28:26, 25:22)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340366
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
21
689
2054
324451
11328
5042
340366
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:26

ONLINE

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates