Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap IV

ROZGRYWKI CENTRALNE - FINAŁ

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 6 9:3 280:230
2.  LUMKS Kasztelan Rozprza 3 5 8:7 312:316
3.  MUKS Michałkowice 3 4 5:6 247:249
4.  TS Lisowiak Lisków 3 3 3:9 231:275
  awans do II ligi

 

Turniej Finałowy w Rozprzy - 15-17 maja 2015

LUMKS Kasztelan Rozprza
2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 15 maja 2015
(22:25, 25:18, 14:25, 26:24, 9:15)  
TS Lisowiak Lisków 0:3 MUKS Michałkowice 15 maja 2015
(22:25, 22:25, 16:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 MUKS Michałkowice 16 maja 2015
(26:24, 25:22, 25:17)  
LUMKS Kasztelan Rozprza
3:2 TS Lisowiak Lisków 16 maja 2015
(19:25, 19:25, 25:19, 25:21, 15:10)(  
TS Lisowiak Lisków 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 17 maja 2015
(12:25, 16:25, 25:22, 18:25)  
MUKS Michałkowice 2:3 LUMKS Kasztelan Rozprza
17 maja 2015
(25:23, 21:25, 25:21, 21:25, 17:19)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340367
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
22
689
2055
324451
11329
5042
340367
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:27

ONLINE

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates