Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap IV

ROZGRYWKI CENTRALNE - FINAŁ

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 6 9:3 280:230
2.  LUMKS Kasztelan Rozprza 3 5 8:7 312:316
3.  MUKS Michałkowice 3 4 5:6 247:249
4.  TS Lisowiak Lisków 3 3 3:9 231:275
  awans do II ligi

 

Turniej Finałowy w Rozprzy - 15-17 maja 2015

LUMKS Kasztelan Rozprza
2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 15 maja 2015
(22:25, 25:18, 14:25, 26:24, 9:15)  
TS Lisowiak Lisków 0:3 MUKS Michałkowice 15 maja 2015
(22:25, 22:25, 16:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 MUKS Michałkowice 16 maja 2015
(26:24, 25:22, 25:17)  
LUMKS Kasztelan Rozprza
3:2 TS Lisowiak Lisków 16 maja 2015
(19:25, 19:25, 25:19, 25:21, 15:10)(  
TS Lisowiak Lisków 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 17 maja 2015
(12:25, 16:25, 25:22, 18:25)  
MUKS Michałkowice 2:3 LUMKS Kasztelan Rozprza
17 maja 2015
(25:23, 21:25, 25:21, 21:25, 17:19)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

vs

Karpaty PWSZ
Krosno
Glass

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 20 października 2018
Krosno,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

0:3

AKS
V LO
Rzeszów

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 6 października 2018
Rzeszów,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 2 6
2.
 Avia Świdnik 2 6
3.  Błękitni Ropczyce
2 4
4.  KS SMS Niebylec 1 3
5.  KKS Kozienice
2 3
6.
 Karpaty Krosno
3 3
7.
 AKS V LO Rzeszów
3 2
8.
 PZL Sędziszów
3 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

426905
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
1
230
732
414770
4003
3829
426905
twoje IP: 54.156.39.245
20.10.2018 00:47

ONLINE

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates