Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015System rozgrywek

1. Runda zasadnicza – mecze każdy z każdym, mecz i rewanż.

2. Zespoły zajmujące miejsca I - IV grają o awans do turniejów półfinałowych o II ligę w dwóch turniejach finałowych – gospodarzami turniejów są zespoły zajmujące miejsca II i I po rundzie zasadniczej.

3. Zespoły zajmujące pierwsze dwa miejsca po turniejach finałowych awansują do rozgrywek centralnych, trzeci zespół, jeżeli wyrazi chęć – zgłaszany jest dodatkowo.

4. Zespół zajmujący miejsce X – automatycznie spada do IV ligi.

5. W przypadku awansu zespołów do II ligi w miejsce zwolnione awansuje pierwszy zespół spoza uzyskujących awans w wyniku rozgrywek.

6. W przypadku spadku zespołu z II ligi – zmniejsza się ilość zespołów awansujących z IV ligi.

7. W przypadku spadku lub awansu większej ilości zespołów z województwa podkarpackiego decyzję w sprawie kształtu III ligi podejmie Zarząd PWZPS po konsultacji z Wydziałem Szkolenia PWZPS i zainteresowanymi klubami.

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

vs

AKS
V LO
Rzeszów

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 2 marca 2019
Rzeszów, godz. 18:00

I runda play-off

Ostatni mecz

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 17 lutego 2019
Niebylec, godz. 17:00

I runda play-off

I runda play-off

1.  Avia Świdnik 2
2.  PZL Sędziszów Młp.
0
1.  Politechnika  Lublin 2
2.  KS Błękitni Ropczyce
0
1.  KS SMS Niebylec
2
2.  AKS V LO Rzeszów
0
1.  KKS Kozienice
1
2.  Karpaty Krosno
1

» szczegóły tabeli

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 14 39
2.
 Politechnika Lublin 14 37
3.  KS SMS Niebylec 14 25
4.  KKS Kozienice
14 22
5.
 Karpaty Krosno
14 17
6.
 AKS V LO Rzeszów
14 10
7.  Błękitni Ropczyce
14 10
8.
 PZL Sędziszów Młp.
14 8

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

493573
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
58
185
964
481060
50203
4616
493573
twoje IP: 52.91.176.251
22.02.2019 13:56

ONLINE

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates