Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015System rozgrywek

1. Runda zasadnicza – mecze każdy z każdym, mecz i rewanż.

2. Zespoły zajmujące miejsca I - IV grają o awans do turniejów półfinałowych o II ligę w dwóch turniejach finałowych – gospodarzami turniejów są zespoły zajmujące miejsca II i I po rundzie zasadniczej.

3. Zespoły zajmujące pierwsze dwa miejsca po turniejach finałowych awansują do rozgrywek centralnych, trzeci zespół, jeżeli wyrazi chęć – zgłaszany jest dodatkowo.

4. Zespół zajmujący miejsce X – automatycznie spada do IV ligi.

5. W przypadku awansu zespołów do II ligi w miejsce zwolnione awansuje pierwszy zespół spoza uzyskujących awans w wyniku rozgrywek.

6. W przypadku spadku zespołu z II ligi – zmniejsza się ilość zespołów awansujących z IV ligi.

7. W przypadku spadku lub awansu większej ilości zespołów z województwa podkarpackiego decyzję w sprawie kształtu III ligi podejmie Zarząd PWZPS po konsultacji z Wydziałem Szkolenia PWZPS i zainteresowanymi klubami.

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz


vs

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Krosno Glass
Karpaty PWSZ
Krosno

sobota, 27 stycznia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

Ostatni mecz


3:1

Skórzani
Skarżysko-Kam.
SMS Kielce

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 20 stycznia 2018
Skarżysko-Kam.,
godz. 17:00

Runda zasadnicza

1.
 Karpaty Glass Krosno
12 32
2.
 Avia Świdnik 12 28
3.  Politechnika Lublin 13 27
4.  Błękitni Ropczyce
12 17
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 12 16
6.  KKS Kozienice
13 14
7.
 AKS V LO Rzeszów 12 12
8.  Czarni II Radom 13 12
9.  Skórzani S-K/SMS Kielce
11 7

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

366055
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
12
241
253
354202
4813
7471
366055
twoje IP: 54.234.65.78
23.01.2018 02:14

ONLINE

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates