Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016PLAY-OFF

PLAY-OFF

 

       o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)

TSV Sanok 3:1 KS Błękitni Ropczyce 05.03.2016
(27:25, 23:25, 25:20, 25:18)  
TSV Sanok 3:0 KS Błękitni Ropczyce 06.03.2016
(25:23, 25:21, 25:23)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 TSV Sanok 12.03.2016
(29:27, 13:25, 18:25, 17:25)  

awans do Turnieju Półfinałowego: TSV Sanok
miejsce 4: KS Błękitni Ropczyce

 

Contimax MOSiR Bochnia 3:2 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 05.03.2016
(17:25, 25:22, 25:17, 25:27, 15:13)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:2 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 06.03.2016
(21:25, 24:26, 27:25, 25:17, 21:19)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 Contimax MOSiR Bochnia 12.03.2016
(25:17, 25:23, 25:18)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2 Contimax MOSiR Bochnia 13.03.2016
(17:25, 26:24, 25:22, 15:25, 15:8)  
Contimax MOSiR Bochnia 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 16.03.2016
(25:22, 21:25, 25:21, 22:25, 11:15)  

awans do Turnieju Półfinałowego: KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec
miejsce 3: Contimax MOSiR Bochnia

 

 

o miejsca 5-6 (dwumecz)

LKPS Pszczółka Lublin 2:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 05.03.2016
(18:25, 32:30, 25:20, 24:26, 12:15)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 LKPS Pszczółka Lublin 12.03.2016
(23:25, 25:20, 25:16, 25:19)  

miejsce 5: AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
miejsce 6: LKPS Pszczółka Lublin

 

 

o miejsca 7-8 (dwumecz)

ASPS Avia Świdnik 1:3 AKS V LO Rzeszów 18.03.2016
(19:25, 28:30, 28:26, 14:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 ASPS Avia Świdnik 19.03.2016
(25:19, 19:25, 25:21, 25:19)  

miejsce 7: AKS V LO Rzeszów
miejsce 8: ASPS Avia Świdnik

 

o miejsca 9-10 (do 3 zwycięstw)

PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 1:3 MKS Wisłok Strzyżów 05.03.2016
(23:25, 25:19, 24:26, 19:25)  
PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 3:2 MKS Wisłok Strzyżów 06.03.2016
(25:17, 23:25, 19:25, 25:21, 15:11)  
MKS Wisłok Strzyżów 2:3 PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 12.03.2016
(18:25, 19:25, 25:21, 25:18, 14:16)  
MKS Wisłok Strzyżów 1:3 PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 13.03.2016
(22:25, 26:24, 23:25, 20:25)  

miejsce 9: PZL Sędziszów-Tęcza Sędziszów Młp.
spadek do III Ligi: MKS Wisłok Strzyżów

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340367
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
22
689
2055
324451
11329
5042
340367
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:28

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates