Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016Runda zasadnicza

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 18 50 53:11 1551:1221
2.  Contimax MOSiR Bochnia 18 42 47:23 1621:1483
3.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 18 38 47:27 1693:1583
4.  KS Błękitni Ropczyce 18 34 42:28 1520:1475
5.  AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 18 33 43:29 1663:1547
6.  LKPS Pszczółka Lublin 18 25 34:38 1563:1593
7.  AKS V LO Rzeszów 18 13 21:46 1384:1562
8.  ASPS Avia Świdnik 18 13 21:47 1456:1559
9.  UKS Tęcza Sędziszów Młp. 18 12 19:46 1321:1486
10.  MKS Wisłok Strzyżów 18 10 17:49 1328:1592
  awans do fazy play off          
  baraż o utrzymanie          
   

 

       1 kolejka - 26 września 2015

ASPS Avia Świdnik 0:3 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 26.09.2015
(23:25, 22:25, 17:25)  
TSV Sanok 3:0 LKPS Pszczółka Lublin 26.09.2015
(25:17, 26:24, 25:19)  
Contimax MOSiR Bochnia 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 26.09.2015
(27:25, 25:27, 25:19, 23:25, 10:15)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 AKS V LO Rzeszów 26.09.2015
(25:16, 25:16, 25:14)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:0 MKS Wisłok Strzyżów 26.09.2015
(25:18, 25:18, 25:16)  

 

       2 kolejka - 3 października 2015

UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 2:3 MKS Wisłok Strzyżów 3.10.2015
(25:23, 25:21, 24:26, 24:26, 13:15)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:0 AKS V LO Rzeszów 2.10.2015
(25:21, 25:20, 25:21)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2 KS Błękitni Ropczyce 3.10.2015
(25:27, 23:25, 25:15, 25:12, 15:13)  
LKPS Pszczółka Lublin 1:3 Contimax MOSiR Bochnia 3.10.2015
(25:20, 16:25, 20:25, 21:25)  
TSV Sanok 3:0 ASPS Avia Świdnik 1.10.2015
(25:10, 25:11, 25:18)  

 

       3 kolejka - 10 października 2015

TSV Sanok 3:0 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 10.10.2015
(25:13, 25:17, 25:18)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:0 ASPS Avia Świdnik 10.10.2015
(25:14, 25:22, 25:23)  
KS Błękitni Ropczyce 3:2 LKPS Pszczółka Lublin 10.10.2015
(25:20, 21:25, 17:25, 25:23, 15:9)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:2 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 10.10.2015
(25:23, 24:26, 25:22, 23:25, 15:10)  
MKS Wisłok Strzyżów 3:1 AKS V LO Rzeszów 15.10.2015
(25:21, 17:25, 25:23, 25:20)  

 

       4 kolejka - 17 października 2015

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 3:2 AKS V LO Rzeszów 17.10.2015
(25:19, 14:25, 25:15, 22:25, 15:9)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 MKS Wisłok Strzyżów 17.10.2015
(25:20, 26:28, 25:15, 25:22)  
LKPS Pszczółka Lublin 3:1 AZS PWSZ Karpaty Krosno 17.10.2015
(25:20, 26:28, 25:15, 25:22)  
ASPS Avia Świdnik 0:3 KS Błękitni Ropczyce 17.10.2015
(20:25, 24:26, 18:25)  
TSV Sanok 3:0 Contimax MOSiR Bochnia 17.10.2015
(25:20, 25:22, 25:23)  

 

       5 kolejka - 24 października 2015

 
Contimax MOSiR Bochnia 3:1 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 24.10.2015
(25:21, 21:25, 25:19, 25:20)  
KS Błękitni Ropczyce 0:3 TSV Sanok 24.10.2015
(20:25, 16:25, 16:25)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:0 ASPS Avia Świdnik 24.10.2015
(25:19, 25:19, 25:16)  
MKS Wisłok Strzyżów 0:3 LKPS Pszczółka Lublin 24.10.2015
(18:25, 18:25, 21:25)  
AKS V LO Rzeszów 1:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 24.10.2015
(25:23, 18:25, 22:25, 19:25)  

 

       6 kolejka - 7 listopada 2015

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 0:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 7.11.2015
(25:27, 25:27, 18:25)  
LKPS Pszczółka Lublin 3:1 AKS V LO Rzeszów 7.11.2015
(25:19, 28:30, 25:21, 25:17)  
ASPS Avia Świdnik 3:2 MKS Wisłok Strzyżów 7.11.2015
(25:17, 23:25, 19:25, 25:20, 19:17)  
TSV Sanok 3:1 AZS PWSZ Karpaty Krosno 7.11.2015
(31:33, 25:21, 25:12, 27:25)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:2 KS Błękitni Ropczyce 7.11.2015
(25:19, 21:25, 27:25, 23:25, 15:11)  

 

       7 kolejka - 14 listopada 2015

 
KS Błękitni Ropczyce 3:0 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 14.11.2015
(25:20, 25:16, 25:15)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:1 Contimax MOSiR Bochnia 14.11.2015
(25:15, 25:21, 22:25, 25:15)  
MKS Wisłok Strzyżów 2:3 TSV Sanok 14.11.2015
(25:21, 31:29, 16:25, 14:25, 6:15)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 ASPS Avia Świdnik 14.11.2015
(25:20, 25:22, 21:25, 25:22)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 LKPS Pszczółka Lublin 14.11.2015
(25:22, 25:17, 25:17)  

 

       8 kolejka - 21 listopada 2015

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 1:3 LKPS Pszczółka Lublin 21.11.2015
(25:23, 16:25, 18:25, 22:25)  
ASPS Avia Świdnik 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 21.11.2015
(24:26, 20:25, 25:19, 25:18, 15:17)  
TSV Sanok 3:0 AKS V LO Rzeszów 21.11.2015
(25:18, 25:18, 25:23)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:0 MKS Wisłok Strzyżów 21.11.2015
(25:22, 25:20, 25:15)  
KS Błękitni Ropczyce 2:3 AZS PWSZ Karpaty Krosno 21.11.2015
(18:25, 23:25, 25:21, 25:20, 9:15)  

 

       9 kolejka - 28 listopada 2015

 
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:0 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 28.11.2015
(25:13, 25:19, 25:18)  
MKS Wisłok Strzyżów 0:3 KS Błękitni Ropczyce 28.11.2015
(22:25, 15:25, 23:25)  
AKS V LO Rzeszów 1:3 Contimax MOSiR Bochnia 28.11.2015
(25:21, 21:25, 11:25, 16:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 TSV Sanok 28.11.2015
(25:20, 17:25, 16:25, 19:25)  
LKPS Pszczółka Lublin 3:2 ASPS Avia Świdnik 28.11.2015
(21:25, 25:23, 25:20, 16:25, 15:13)  

 

       10 kolejka - 5 grudnia 2015

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 0:3 ASPS Avia Świdnik 5.12.2015
(23:25, 17:25, 23:25)  
LKPS Pszczółka Lublin 0:3 TSV Sanok 5.12.2015
(21:25, 17:25, 19:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 Contimax MOSiR Bochnia 5.12.2015
(21:25, 21:25, 25:18, 27:29)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 KS Błękitni Ropczyce 5.12.2015
(19:25, 25:15, 25:19, 21:25, 5:15)  
MKS Wisłok Strzyżów 0:3 AZS PWSZ Karpaty Krosno 5.12.2015
(22:25, 21:25, 23:25)  

 

       11 kolejka - 12 grudnia 2015

 
MKS Wisłok Strzyżów 0:3 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 6.02.2016
(15:25, 20:25, 18:25)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:0 AKS V LO Rzeszów 12.12.2015
(25:17, 25:19, 38:36)  
KS Błękitni Ropczyce
2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 12.12.2015
(18:25, 25:17, 25:18, 23:25, 10:15)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:1 LKPS Pszczółka Lublin 12.12.2015
(16:25, 25:19, 25:19, 25:19)  
ASPS Avia Świdnik 0:3 TSV Sanok 12.12.2015
(18:25, 12:25, 20:25)  

 

       12 kolejka - 19 grudnia 2015

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 0:3 TSV Sanok 19.12.2015
(19:25, 15:25, 22:25)  
ASPS Avia Świdnik 1:3 Contimax MOSiR Bochnia 19.12.2015
(30:32, 25:23, 23:25, 19:25)  
LKPS Pszczółka Lublin 1:3 KS Błękitni Ropczyce 19.12.2015
(23:25, 20:25, 25:22, 20:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 AZS PWSZ Karpaty Krosno 19.12.2015
(21:25, 25:20, 25:21, 25:23)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 MKS Wisłok Strzyżów 13.01.2016
(25:27, 25:21, 25:17, 25:21)  

 

       13 kolejka - 9 stycznia 2016

 
AKS V LO Rzeszów 3:2 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 9.01.2016
(22:25, 25:14, 25:20, 18:25, 15:11)  
MKS Wisłok Strzyżów 1:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 9.01.2016
(13:25, 15:25, 25:23, 20:25)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 3:2 LKPS Pszczółka Lublin 9.01.2016
(20:25, 25:23, 21:25, 25:17, 15:11)  
ASPS Avia Świdnik 0:3 KS Błękitni Ropczyce 9.01.2016
(22:25, 23:25, 23:25)  
Contimax MOSiR Bochnia
2:3 TSV Sanok 9.01.2016
(19:25, 25:21, 25:17, 13:25, 11:15)  

 

       14 kolejka - 16 stycznia 2016

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 0:3 Contimax MOSiR Bochnia 16.01.2016
(19:25, 17:25, 18:25)  
TSV Sanok 3:0 KS Błękitni Ropczyce 16.01.2016
(25:21, 25:19, 25:19)  
ASPS Avia Świdnik 3:2 AZS PWSZ Karpaty Krosno 16.01.2016
(25:23, 27:29, 16:25, 27:25, 15:13)  
LKPS Pszczółka Lublin 1:3 MKS Wisłok Strzyżów 16.01.2016
(24:26, 25:21, 23:25, 21:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 AKS V LO Rzeszów 15.01.2016
(25:21, 25:16, 25:20)  

 

       15 kolejka - 23 stycznia 2016

 
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 23.01.2016
(25:22, 25:17, 25:16)  
AKS V LO Rzeszów 0:3 LKPS Pszczółka Lublin 23.01.2016
(19:25, 15:25, 19:25)  
MKS Wisłok Strzyżów 1:3 ASPS Avia Świdnik 23.01.2016
(25:17, 20:25, 14:25, 18:25)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 1:3 TSV Sanok 23.01.2016
(25:22, 22:25, 21:25, 22:25)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 Contimax MOSiR Bochnia 23.01.2016
(25:22, 22:25, 20:25, 20:25)  

 

       16 kolejka - 30 stycznia 2016

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 0:3 KS Błękitni Ropczyce 30.01.2016
(20:25, 17:25, 19:25)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:2 AZS PWSZ Karpaty Krosno 30.01.2016
(18:25, 22:25, 25:20, 25:16, 15:11)  
TSV Sanok 3:0 MKS Wisłok Strzyżów 30.01.2016
(25:13, 25:19, 25:14)  
ASPS Avia Świdnik 0:3 AKS V LO Rzeszów 30.01.2016
(23:25, 19:25, 24:26)  
LKPS Pszczółka Lublin 3:1 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 30.01.2016
(20:25, 25:21, 25:22, 25:18)  

 

       17 kolejka - 13 lutego 2016

 
LKPS Pszczółka Lublin 2:3 UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 13.02.2016
(17:25, 25:23, 26:24, 15:25, 12:15)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 ASPS Avia Świdnik 13.02.2016
(25:23, 25:22, 16:25, 29:27)  
AKS V LO Rzeszów 1:3 TSV Sanok 13.02.2016
(18:25, 17:25, 26:24, 17:25)  
MKS Wisłok Strzyżów 0:3 Contimax MOSiR Bochnia 13.02.2016
(21:25, 13:25, 30:32)  
AZS PWSZ Karpaty Krosno 2:3 KS Błękitni Ropczyce 13.02.2016
(25:18, 22:25, 25:22, 21:25, 13:15)  

 

       18 kolejka - 20 lutego 2016

 
UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 1:3 AZS PWSZ Karpaty Krosno 20.02.2016
(21:25, 22:25, 25:18, 17:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 MKS Wisłok Strzyżów 20.02.2016
(25:18, 25:21, 25:17)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:0 AKS V LO Rzeszów 20.02.2016
(25:21, 25:22, 25:22)  
TSV Sanok 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 20.02.2016
(25:18, 24:26, 23:25, 25:23, 9:15)  
ASPS Avia Świdnik 2:3 LKPS Pszczółka Lublin 20.02.2016
(21:25, 25:21, 21:25, 25:16, 11:15)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340368
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
23
689
2056
324451
11330
5042
340368
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:28

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates