Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016Turniej Finałowy

TURNIEJ FINAŁOWY

   GRUPA I

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 2 4 6:0 153:124
2.  LKS Czarni Wirex Rząśnia 2 3 3:4 161:165
3.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 2 2 1:6 156:181
  awans do Finału Turnieju
 
   

 

   GRUPA II

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  SKS Hajnówka 2 4 6:0 150:109
2.  KS OFM Bielawianka Bielawa 2 3 3:5 166:183
3.  MKST Astra Nowa Sól 2 2 2:6 158:182
  awans do Finału Turnieju
 
   

 

       gospodarzem turnieju jest: TSV Mansard TransGaz Travel Sanok

 

  FAZA GRUPOWA

MKST Astra Nowa Sól
0:3 SKS Hajnówka 05.05.2016
(18:25, 15:25, 17:25) godz. 17.00
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 0:3 TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 05.05.2016
(19:25, 26:28, 21:25) godz. 19.00
LKS Czarni Wirex Rząśnia 3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 06.05.2016
(28:30, 25:23, 25:14, 25:23) godz. 17.00
KS OFM Bielawianka Bielawa 3:2 MKST Astra Nowa Sól
06.05.2016
(25:20, 16:25, 26:28, 25:22, 15:13) godz. 19.00
TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 3:0 LKS Czarni Wirex Rząśnia 07.05.2016
(25:21, 25:16, 25:21) godz. 17.00
SKS Hajnówka 3:0 KS OFM Bielawianka Bielawa 07.05.2016
(25:23, 25:21, 25:15) godz. 19.00

    MECZE FINAŁOWE

TSV Mansard TransGaz Travel Sanok
3:1 KS OFM Bielawianka Bielawa 08.05.2016
(25:17, 23:25, 25:20, 25:19) godz. 11.00
SKS Hajnówka
3:1 LKS Czarni Wirex Rząśnia
08.05.2016
(25:21, 19:25, 25:23, 25:19) godz. 13.00

Awans do I Ligi wywalczyły zespoły: TSV Mansard TransGaz Travel Sanok i SKS Hajnówka

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

vs

AKS
V LO
Rzeszów

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 2 marca 2019
Rzeszów, godz. 18:00

I runda play-off

Ostatni mecz

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 17 lutego 2019
Niebylec, godz. 17:00

I runda play-off

I runda play-off

1.  Avia Świdnik 2
2.  PZL Sędziszów Młp.
0
1.  Politechnika  Lublin 2
2.  KS Błękitni Ropczyce
0
1.  KS SMS Niebylec
2
2.  AKS V LO Rzeszów
0
1.  KKS Kozienice
1
2.  Karpaty Krosno
1

» szczegóły tabeli

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 14 39
2.
 Politechnika Lublin 14 37
3.  KS SMS Niebylec 14 25
4.  KKS Kozienice
14 22
5.
 Karpaty Krosno
14 17
6.
 AKS V LO Rzeszów
14 10
7.  Błękitni Ropczyce
14 10
8.
 PZL Sędziszów Młp.
14 8

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

493576
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
61
185
967
481060
50206
4616
493576
twoje IP: 52.91.176.251
22.02.2019 14:20

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates