Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016Turniej Finałowy

TURNIEJ FINAŁOWY

   GRUPA I

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 2 4 6:0 153:124
2.  LKS Czarni Wirex Rząśnia 2 3 3:4 161:165
3.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 2 2 1:6 156:181
  awans do Finału Turnieju
 
   

 

   GRUPA II

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  SKS Hajnówka 2 4 6:0 150:109
2.  KS OFM Bielawianka Bielawa 2 3 3:5 166:183
3.  MKST Astra Nowa Sól 2 2 2:6 158:182
  awans do Finału Turnieju
 
   

 

       gospodarzem turnieju jest: TSV Mansard TransGaz Travel Sanok

 

  FAZA GRUPOWA

MKST Astra Nowa Sól
0:3 SKS Hajnówka 05.05.2016
(18:25, 15:25, 17:25) godz. 17.00
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 0:3 TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 05.05.2016
(19:25, 26:28, 21:25) godz. 19.00
LKS Czarni Wirex Rząśnia 3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 06.05.2016
(28:30, 25:23, 25:14, 25:23) godz. 17.00
KS OFM Bielawianka Bielawa 3:2 MKST Astra Nowa Sól
06.05.2016
(25:20, 16:25, 26:28, 25:22, 15:13) godz. 19.00
TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 3:0 LKS Czarni Wirex Rząśnia 07.05.2016
(25:21, 25:16, 25:21) godz. 17.00
SKS Hajnówka 3:0 KS OFM Bielawianka Bielawa 07.05.2016
(25:23, 25:21, 25:15) godz. 19.00

    MECZE FINAŁOWE

TSV Mansard TransGaz Travel Sanok
3:1 KS OFM Bielawianka Bielawa 08.05.2016
(25:17, 23:25, 25:20, 25:19) godz. 11.00
SKS Hajnówka
3:1 LKS Czarni Wirex Rząśnia
08.05.2016
(25:21, 19:25, 25:23, 25:19) godz. 13.00

Awans do I Ligi wywalczyły zespoły: TSV Mansard TransGaz Travel Sanok i SKS Hajnówka

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340367
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
22
689
2055
324451
11329
5042
340367
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:28

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates