Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016Turniej Półfinałowy

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 3 6 9:2 275:227
2.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 5 6:5 257:265
3.  MCKiS Jaworzno 3 4 5:6 247:237
4.  MKS Andrychów 3 3 2:9 218:268
  awans do Turnieju Finałowego         
                            
   

 

       gospodarzem turnieju jest: MCKiS Jaworzno

MCKiS Jaworzno 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 22.04.2016
(25:15, 19:25, 27:29, 24:26) godz. 18.00
MKS Andrychów 1:3 TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 22.04.2016
(25:27, 25:20, 15:25, 19:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 0:3 TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 23.04.2016
(17:25, 18:25, 31:33) godz. 17.00
MCKiS Jaworzno 3:0 MKS Andrychów 23.04.2016
(25:21, 25:13, 25:13)  
MKS Andrychów 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 24.04.2016
(20:25, 22:25, 25:21, 20:25) godz. 11.00
TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 3:1 MCKiS Jaworzno 24.04.2016
(25:18, 25:19, 20:25, 25:15)  

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz


vs

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Krosno Glass
Karpaty PWSZ
Krosno

sobota, 27 stycznia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

Ostatni mecz


3:1

Skórzani
Skarżysko-Kam.
SMS Kielce

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 20 stycznia 2018
Skarżysko-Kam.,
godz. 17:00

Runda zasadnicza

1.
 Karpaty Glass Krosno
12 32
2.
 Avia Świdnik 12 28
3.  Politechnika Lublin 13 27
4.  Błękitni Ropczyce
12 17
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 12 16
6.  KKS Kozienice
13 14
7.
 AKS V LO Rzeszów 12 12
8.  Czarni II Radom 13 12
9.  Skórzani S-K/SMS Kielce
11 7

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

366055
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
12
241
253
354202
4813
7471
366055
twoje IP: 54.234.65.78
23.01.2018 02:13

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates