Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2017/2018Zespoły

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec

Niebylec 11
38-114 Niebylec

Hala:
Zespoł Szkół Nr 1 w Niebylcu
38-114 Niebylec 11
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.neobus-niebylec.pl


AKS V LO Rzeszów

ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Hala:
Hala ROSiR Rzeszów
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.assecoresovia.pl/aks


Czarni II Radom

ul. Gabriela Narutowicza 9
26-600 Radom

Hala:
Hala na Sadkowie
26-600 Radom, ul. Lubelska 150
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: -


KKS Kozienice

ul. Bohaterów Studzianek 30
26-900 Kozienice

Hala:
26-900 Kozienice, ul. Głowaczowska
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.kkskozienice.pl


Świętokrzyska Siatkówka II Kielce

ul. -
--- -

Hala:
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: -


Krosno Glass Karpaty Krosno

ul. Legionów 6
38-400 Krosno

Hala:
38-400 Krosno, ul. Bursaki 29
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.karpaty-krosno.pl


KS Błękitni Ropczyce

ul. Piłsudskiego 15
39-100 Ropczyce

Hala:
Zesół Szkół im. ks. J. Zwierza
39-100 Ropczyce, ul. Konopnickiej 2
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.blekitni.r-ce.pl


LKPS Politechnika Lublin

ul. Kosynierów 16/1
21-040 Świdnik

Hala:
Hala Cukrownik
20-401 Lublin, ul. Krochmalna 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.facebook.com/LKPSVolleyClub


MKS Avia Świdnik

ul. Fabryczna 3
21-040 Świdnik

Hala:
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Świdniku
21-040 Świdnik, ul. Armii Krajowej 3
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.aspsavia.pl

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

0:3

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

LUK
Politechnika
Lublin

sobota, 23 marca 2019
Niebylec, godz. 18:00

II runda play-off

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 LUK Politechnika Lublin
3.  KS SMS Niebylec
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 KKS Kozienice
6.
 KS Błękitni Ropczyce
7.  PZL Sędziszów Małopolski
8.
 AKS V LO Rzeszów

Reklama

Licznik odwiedzin

504073
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
9
28
164
492930
1762
959
504073
twoje IP: 3.81.73.233
20.07.2019 09:19

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates