Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaTabela / wynikiRunda zasadnicza

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3 9 9:1 250:206
2.  KS Błękitni Ropczyce 3 9 9:2 268:221
3.  LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3 6 6:3 235:216
4.  KKS Kozienice 3 4 5:7 259:265
5.  KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3 4:4 184:162
6.  Czarni II Radom 3 3 5:7 256:281
7.  ASPS Avia Świdnik 2 2 4:5 200:200
8.  Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 3 0 2:9 219:261
9.  AKS V LO Rzeszów 2 0 1:6 114:173
  awans do fazy play off
 
   

 

1 kolejka - 7 października 2017

AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 Czarni II Radom 07.10.2017
(25:17, 24:26, 25:20, 25:13)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:0 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 07.10.2017
(25:18, 25:19, 25:18)  
KKS Kozienice 2:3 ASPS Avia Świdnik 07.10.2017
(25:23, 25:21, 16:25, 22:25, 13:15)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 AKS V LO Rzeszów 07.10.2017
(25:17, 25:14, 25:16)  
pauzuje - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 07.10.2017

 

2 kolejka - 14 października 2017

Czarni II Radom 3:1 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 14.10.2017
(20:25, 25:23, 25:17, 25:21)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 ASPS Avia Świdnik 14.10.2017
(25:21, 22:25, 25:20, 27:25)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 1:3 KKS Kozienice 14.10.2017
(21:25, 25:17, 17:25, 18:25)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 14.10.2017
(25:22, 26:24, 25:18)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 14.10.2017

 

3 kolejka - 21 października 2017

LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:1 Czarni II Radom 21.10.2017
(25:23, 25:18, 21:25, 25:19)  
KKS Kozienice 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 21.10.2017
(23:25, 20:25, 23:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 21.10.2017
(25:16, 19:25, 25:20, 25:22)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 AKS V LO Rzeszów 21.10.2017
(25:17, 25:14, 23:25, 25:11)  
pauzuje - ASPS Avia Świdnik 21.10.2017

 

4 kolejka - 28 października 2017

Czarni II Radom -:- AKS V LO Rzeszów 28.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 28.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- KS Błękitni Ropczyce 28.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- KKS Kozienice 28.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce - pauzuje 28.10.2017

 

5 kolejka - 4 listopada 2017

KKS Kozienice -:- Czarni II Radom 04.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 04.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 04.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- ASPS Avia Świdnik 04.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 04.11.2017

 

6 kolejka - 11 listopada 2017

Czarni II Radom -:- ASPS Avia Świdnik 11.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- AKS V LO Rzeszów 11.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 11.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- KS Błękitni Ropczyce 11.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin - pauzuje 11.11.2017

 

7 kolejka - 18 listopada 2017

KS Błękitni Ropczyce -:- Czarni II Radom 18.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 18.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 18.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik -:- Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 18.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - KKS Kozienice 18.11.2017

 

8 kolejka - 25 listopada 2017

Czarni II Radom -:- Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 25.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- ASPS Avia Świdnik 25.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- AKS V LO Rzeszów 25.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 25.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 25.11.2017

 

9 kolejka - 2 grudnia 2017

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- KS Błękitni Ropczyce 02.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- KKS Kozienice 02.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 02.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 02.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - Czarni II Radom 02.12.2017

 

10 kolejka - 9 grudnia 2017

Czarni II Radom -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 09.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 09.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik -:- KKS Kozienice 09.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- KS Błękitni Ropczyce 09.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 09.12.2017

 

11 kolejka - 16 grudnia 2017

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- Czarni II Radom 16.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- ASPS Avia Świdnik 16.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 16.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 16.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - AKS V LO Rzeszów 16.12.2017

 

12 kolejka - 6 stycznia 2018

Czarni II Radom -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 06.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- KKS Kozienice 06.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- KS Błękitni Ropczyce 06.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 06.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik - pauzuje 06.01.2018

 

13 kolejka - 13 stycznia 2018

AKS V LO Rzeszów -:- Czarni II Radom 13.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- ASPS Avia Świdnik 13.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 13.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 13.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 13.01.2018

 

14 kolejka - 20 stycznia 2018

Czarni II Radom -:- KKS Kozienice 20.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- KS Błękitni Ropczyce 20.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 20.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik -:- AKS V LO Rzeszów 20.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - pauzuje 20.01.2018

 

15 kolejka - 27 stycznia 2018

ASPS Avia Świdnik -:- Czarni II Radom 27.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 27.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 27.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- KKS Kozienice 27.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 27.01.2018

 

16 kolejka - 24 lutego 2018

Czarni II Radom -:- KS Błękitni Ropczyce 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- AKS V LO Rzeszów 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- ASPS Avia Świdnik 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice - pauzuje 24.02.2018

 

17 kolejka - 3 marca 2018

Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- Czarni II Radom 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- KKS Kozienice 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - KS Błękitni Ropczyce 03.03.2018

 

18 kolejka - 17 marca 2018

KS Błękitni Ropczyce -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- AKS V LO Rzeszów 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- ASPS Avia Świdnik 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Czarni II Radom - pauzuje 17.03.2018

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340366
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
21
689
2054
324451
11328
5042
340366
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:20

ONLINE

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates