Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaTabela / wynikiRunda zasadnicza

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 2 6 6:0 150:98
2.  MKS Avia Świdnik 2 6 6:1 172:132
3.  KS Błękitni Ropczyce 2 4 5:4 191:199
4.  Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec 1 3 3:0 75:62
5.  KKS Kozienice 2 3 4:4 185:178
6.  Karpaty PWSZ Krosno Glass 3 3 4:7 218:250
7.  AKS V LO Rzeszów 3 2 3:8 224:246
8.  PZL Sędziszów 3 0 2:9 222:272
  awans do fazy play off
 
   

 

1 kolejka - 29 września 2018

Karpaty PWSZ Krosno Glass 3:1 PZL Sędziszów 29.09.2018
(25:18, 25:15, 24:26, 25:19)  
LKPS Politechnika Lublin 3:0 AKS V LO Rzeszów 29.09.2018
(25:19, 25:12, 25:19)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 KKS Kozienice 29.09.2018
(18:25, 25:16, 25:21, 27:25)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - pauzuje 29.09.2018
MKS Avia Świdnik - pauzuje 29.09.2018

 

 

2 kolejka - 6 października 2018

PZL Sędziszów 1:3 KKS Kozienice 06.10.2018
(18:25, 18:25, 25:23, 22:25)  
AKS V LO Rzeszów 0:3 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 06.10.2018
(21:25, 23:25, 18:25)  
MKS Avia Świdnik 3:1 Karpaty PWSZ Krosno Glass 06.10.2018
(25:15, 22:25, 25:14, 25:17)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 06.10.2018
LKPS Politechnika Lublin - pauzuje 06.10.2018

 

 

3 kolejka - 13 października 2018

MKS Avia Świdnik 3:0 PZL Sędziszów 13.10.2018
(25:21, 25:22, 25:18)  
LKPS Politechnika Lublin 3:0 Karpaty PWSZ Krosno Glass 13.10.2018
(25:17, 25:12, 25:19)  
KS Błękitni Ropczyce 2:3 AKS V LO Rzeszów 13.10.2018
(23:25, 25:23, 26:24, 14:25, 8:15)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - pauzuje 13.10.2018
KKS Kozienice - pauzuje 13.10.2018

 

 

4 kolejka - 20 października 2018

AKS V LO Rzeszów
-:- KKS Kozienice 20.10.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass -:- Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 20.10.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik -:- LKPS Politechnika Lublin 20.10.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
PZL Sędziszów - pauzuje 20.10.2018
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 20.10.2018

 

 

5 kolejka - 27 października 2018

LKPS Politechnika Lublin -:- PZL Sędziszów 27.10.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
-:- MKS Avia Świdnik
27.10.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass -:- KS Błękitni Ropczyce 27.10.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 27.10.2018
KKS Kozienice - pauzuje 27.10.2018

 

 

6 kolejka - 6 listopada 2018

PZL Sędziszów -:- AKS V LO Rzeszów 06.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass -:- KKS Kozienice 06.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik -:- KS Błękitni Ropczyce 06.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Lublin -:- Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 06.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

 

 

7 kolejka - 10 listopada 2018

Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- PZL Sędziszów 10.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce
-:- LKPS Politechnika Lublin 10.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- MKS Avia Świdnik 10.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass - pauzuje 10.11.2018
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 10.11.2018

 

 

8 kolejka - 17 listopada 2018

Karpaty PWSZ Krosno Glass
-:- AKS V LO Rzeszów 17.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Lublin -:- KKS Kozienice 17.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- KS Błękitni Ropczyce 17.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
PZL Sędziszów - pauzuje 17.11.2018
MKS Avia Świdnik - pauzuje 17.11.2018

 

 

9 kolejka - 24 listopada 2018

KS Błękitni Ropczyce -:- PZL Sędziszów 24.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice
-:- Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 24.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- MKS Avia Świdnik 24.11.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Lublin - pauzuje 24.11.2018
Karpaty PWSZ Krosno Glass - pauzuje 24.11.2018

 

 

10 kolejka - 1 grudnia 2018

PZL Sędziszów -:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 01.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- LKPS Politechnika Lublin 01.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- KS Błękitni Ropczyce 01.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - pauzuje 01.12.2018
MKS Avia Świdnik - pauzuje 01.12.2018

 

 

11 kolejka - 8 grudnia 2018

KKS Kozienice -:- PZL Sędziszów 08.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- AKS V LO Rzeszów 08.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik -:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 08.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce
- pauzuje 08.12.2018
LKPS Politechnika Lublin - pauzuje 08.12.2018

 

 

12 kolejka - 15 grudnia 2018

PZL Sędziszów -:- MKS Avia Świdnik
15.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass -:- LKPS Politechnika Lublin 15.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- KS Błękitni Ropczyce 15.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice - pauzuje 15.12.2018
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - pauzuje 15.12.2018

 

 

13 kolejka - 22 grudnia 2018

KKS Kozienice
-:- AKS V LO Rzeszów 22.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 22.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Lublin -:- MKS Avia Świdnik 22.12.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
PZL Sędziszów - pauzuje 22.12.2018
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 22.12.2018

 

 

14 kolejka - 5 stycznia 2019

PZL Sędziszów -:- LKPS Politechnika Lublin 05.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik
-:- Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 05.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 05.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice - pauzuje 05.01.2019
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 05.01.2019

 

 

15 kolejka - 12 stycznia 2019

AKS V LO Rzeszów -:- PZL Sędziszów 12.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 12.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- MKS Avia Świdnik 12.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- LKPS Politechnika Lublin 12.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

 

 

16 kolejka - 19 stycznia 2019

PZL Sędziszów -:- Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 19.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Lublin
-:- KS Błękitni Ropczyce 19.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik
-:- KKS Kozienice 19.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass - pauzuje 19.01.2019
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 19.01.2019

 

 

17 kolejka - 26 stycznia 2019

AKS V LO Rzeszów
-:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 26.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- LKPS Politechnika Lublin 26.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 26.01.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
PZL Sędziszów - pauzuje 26.01.2019
MKS Avia Świdnik - pauzuje 26.01.2019

 

 

18 kolejka - 2 lutego 2019

PZL Sędziszów -:- KS Błękitni Ropczyce 02.02.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- KKS Kozienice 02.02.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik -:- AKS V LO Rzeszów 02.02.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass - pauzuje 02.02.2019
LKPS Politechnika Lublin - pauzuje 02.02.2019

 


 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

vs

Karpaty PWSZ
Krosno
Glass

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 20 października 2018
Krosno,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

0:3

AKS
V LO
Rzeszów

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 6 października 2018
Rzeszów,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 2 6
2.
 Avia Świdnik 2 6
3.  Błękitni Ropczyce
2 4
4.  KS SMS Niebylec 1 3
5.  KKS Kozienice
2 3
6.
 Karpaty Krosno
3 3
7.
 AKS V LO Rzeszów
3 2
8.
 PZL Sędziszów
3 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

426904
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
230
116
731
414770
4002
3829
426904
twoje IP: 54.156.39.245
19.10.2018 23:44

ONLINE

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates