Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaTabela / wynikiTurnieje Półfinałowe

Turniej Półfinałowy - Andrychów

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  MKS Andrychów 3 6 9:3 294:260
2.  AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3 5 7:5 260:247
3.  MCKiS Jaworzno 3 4 4:6 212:231
4.  LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3 3 3:9 247:275
  awans do Turnieju Finałowego
     

 

MKS Andrychów
3:1 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 21.04.2017
(22:25, 25:19, 27:25, 25:22)  
MCKiS Jaworzno 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 21.04.2017
(23:25, 17:25, 12:25)  

 

LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 2:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 22.04.2017
(25:16, 25:20, 20:25, 15:25, 12:15)  
MKS Andrychów 3:1 MCKiS Jaworzno 22.04.2017
(25:23, 22:25, 25:19, 25:18)  

 

MCKiS Jaworzno 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 23.04.2017
(25:19, 25:20, 25:20)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 1:3 MKS Andrychów 23.04.2017
(18:25, 25:23, 20:25, 21:25)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0
1:0

KKS
Kozienice

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 11 marca 2017
Kozienice,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

.  Neobus Raf-Mar Niebylec
0 0
.  Błękitni Ropczyce
0 0
.  Karpaty Glass Krosno
0 0
.
 Politechnika Lublin
0 0
.  AKS V LO Rzeszów
0 0
.  Avia Świdnik
0 0
.  ŚS II Kielce
0 0
.
 Czarni II Radom
0 0
.  KKS Kozienice
0 0
.  Dunajec Nowy Sącz
0 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

320867
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
202
284
1124
308632
3967
9337
320867
twoje IP: 54.92.142.198
18.08.2017 23:59

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),                                                                                                                                                                     - 
Mazur  Przemysław (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (szuka klubu),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (szuka klubu),
- Karol Jankiewicz (szuka klubu),
- Wojciech Zięzio (szuka klubu),

Free business joomla templates