Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaZespoły

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec

Niebylec 11
38-114 Niebylec

Hala:
Zespoł Szkół Nr 1 w Niebylcu
38-114 Niebylec 11
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.neobus-niebylec.pl


AKS V LO Rzeszów

ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Hala:
Hala ROSiR Rzeszów
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.assecoresovia.pl/aks


Czarni II Radom

ul. Gabriela Narutowicza 9
26-600 Radom

Hala:
Hala na Sadkowie
26-600 Radom, ul. Lubelska 150
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: -


KKS Kozienice

ul. Bohaterów Studzianek 30
26-900 Kozienice

Hala:
26-900 Kozienice, ul. Głowaczowska
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.kkskozienice.pl


Świętokrzyska Siatkówka II Kielce

ul. -
--- -

Hala:
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: -


Krosno Glass Karpaty Krosno

ul. Legionów 6
38-400 Krosno

Hala:
38-400 Krosno, ul. Bursaki 29
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.karpaty-krosno.pl


KS Błękitni Ropczyce

ul. Piłsudskiego 15
39-100 Ropczyce

Hala:
Zesół Szkół im. ks. J. Zwierza
39-100 Ropczyce, ul. Konopnickiej 2
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.blekitni.r-ce.pl


LKPS Politechnika Lublin

ul. Kosynierów 16/1
21-040 Świdnik

Hala:
Hala Cukrownik
20-401 Lublin, ul. Krochmalna 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.facebook.com/LKPSVolleyClub


MKS Avia Świdnik

ul. Fabryczna 3
21-040 Świdnik

Hala:
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Świdniku
21-040 Świdnik, ul. Armii Krajowej 3
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.aspsavia.pl

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340367
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
22
689
2055
324451
11329
5042
340367
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:27

ONLINE

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates