Jesteś tutaj: Strona głównaJuniorzyKadra

Michał Mazur

rozgrywający, kapitan zespołu

rok urodzenia: 2000
wzrost: 176 cm

numer na koszulce: 7

poprzedni klub: wychowanek


Przemysław Smalarz

atakujący

rok urodzenia: 2000
wzrost: 192 cm

numer na koszulce: 15

 poprzedni klub: Olimp Czudec


 zdjęcie już wkrótce

Damian Pilawski

środkowy

rok urodzenia: 2001
wzrost: 182 cm

numer na koszulce: 

 poprzedni klub: wychowanek


Dominik Sobota

przyjmujący

rok urodzenia: 2000
wzrost: 190 cm

numer na koszulce: 17

 poprzedni klub: Salos Don Bosco Rzeszów


Bartłomiej Skromak

środkowy

rok urodzenia: 1999
wzrost: 192 cm

numer na koszulce: 16

poprzedni klub: Spartakus Adamówka


Hubert Latocha

środkowy

rok urodzenia: 2000
wzrost: 191 cm

numer na koszulce: 8

poprzedni klub: wychowanek


Michał Krok

przyjmujący

rok urodzenia: 2000
wzrost: 183 cm

numer na koszulce: 4

poprzedni klub: wychowanek 


Michał Zwolak

przyjmujący

rok urodzenia: 2000
wzrost: 192 cm

numer na koszulce: 13

 poprzedni klub: wychowanek


Maciej Chacia

libero

rok urodzenia: 1999
wzrost: 180 cm

numer na koszulce: 10

poprzedni klub: wychowanek 


Arkadiusz Kościółek

przyjmujący

rok urodzenia: 2001
wzrost: 186 cm

numer na koszulce: 14

 poprzedni klub: SOS G7 Rzeszów

 

zdjęcie już wkrótce

Michał Skowron

rozgrywający

rok urodzenia: 2001
wzrost: 177 cm

numer na koszulce:

poprzedni klub: SOS G7 Rzeszów


Sztab:
 

Grzegorz Smela

I trener

rok urodzenia: 1974

 

 


 


Jakub Bastrzyk

II trener

rok urodzenia: 1986

 

 



Tomasz Łotocki

kierownik drużyny

rok urodzenia: 1987

 

 

 

Autorką wszystkich zdjęć jest Weronika Dzika.

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340366
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
21
689
2054
324451
11328
5042
340366
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:19

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates