Jesteś tutaj: Strona głównaJuniorzyTabela/wyniki

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  TSV TG Sokół Sanok 2 4 6:2 175:161
2.  AKS Orkan Nisko 2 3 5:4 208:182
3.  Karpaty MOSiR Krosno 2 3 3:3 125:126
4.  MKS MOSiR Jasło 2 3 3:3 126:141
5.  AKS V LO Rzeszów 1 2 3:0 75:31
6.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 2 2 0:6 97:150
7.  KS Błękitni Ropczyce 1 1 1:3 82:97
  awans do rozgrywek centralnych       
     Punktacja: zwycięstwo 2 pkt., przegrana 1 pkt

 

  1 kolejka - 8 października 2017

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec  0:3 MKS MOSiR Jasło 08.10.2017
(23:25, 21:25, 22:25)  
Karpaty MOSiR Krosno 0:3 TSV TG Sokół Sanok 08.10.2017
(12:25, 18:25, 20:25)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 AKS Orkan Nisko
08.10.2017
(17:25, 25:22, 20:25, 20:25)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 08.10.2017
   

 

2 kolejka - 15 października 2017

TSV TG Sokół Sanok 3:2 AKS Orkan Nisko 13.10.2017
(25:23, 15:25, 27:25, 18:25, 15:13)  
MKS MOSiR Jasło 0:3 Karpaty MOSiR Krosno 15.10.2017
(16:25, 12:25, 23:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 15.10.2017
(25:9, 25:9, 25:13)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 15.10.2017
   

 

3 kolejka - 22 października 2017

Karpaty MOSiR Krosno -:- AKS V LO Rzeszów 22.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Orkan Nisko -:- MKS MOSiR Jasło 22.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- TSV TG Sokół Sanok 22.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 22.10.2017
   

 

4 kolejka - 29 października 2017

MKS MOSiR Jasło -:- KS Błękitni Ropczyce 29.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- AKS Orkan Nisko 29.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- Karpaty MOSiR Krosno 29.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok - pauzuje 29.10.2017
   

 

5 kolejka - 5 listopada 2017

AKS Orkan Nisko -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 05.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- AKS V LO Rzeszów 05.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok -:- MKS MOSiR Jasło 05.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty MOSiR Krosno - pauzuje 05.11.2017
   

 

6 kolejka - 12 listopada 2017

AKS V LO Rzeszów -:- TSV TG Sokół Sanok 12.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- KS Błękitni Ropczyce 12.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty MOSiR Krosno -:- AKS Orkan Nisko 12.11.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło - pauzuje 12.11.2017
   

 

7 kolejka - 19 listopada 2017

Karpaty MOSiR Krosno -:- KS Błękitni Ropczyce 19.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 19.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło -:- AKS V LO Rzeszów 19.10.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Orkan Nisko - pauzuje 19.10.2017
   

 

8 kolejka - 3 grudnia 2017

MKS MOSiR Jasło -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 03.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok -:- Karpaty MOSiR Krosno 03.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Orkan Nisko -:- KS Błękitni Ropczyce 03.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 03.12.2017
   

 

9 kolejka - 10 grudnia 2017

AKS Orkan Nisko -:- TSV TG Sokół Sanok 10.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty MOSiR Krosno -:- MKS MOSiR Jasło 10.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- AKS V LO Rzeszów 10.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 10.12.2017
   

 

10 kolejka - 17 grudnia 2017

AKS V LO Rzeszów -:- Karpaty MOSiR Krosno 17.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło -:- AKS Orkan Nisko 17.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok -:- KS Błękitni Ropczyce 17.12.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 17.12.2017
   

 

11 kolejka - 7 stycznia 2018

KS Błękitni Ropczyce -:- MKS MOSiR Jasło 07.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Orkan Nisko -:- AKS V LO Rzeszów 07.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty MOSiR Krosno -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 07.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok - pauzuje 07.01.2018
   

 

12 kolejka - 14 stycznia 2018

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- AKS Orkan Nisko 14.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- KS Błękitni Ropczyce 14.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło -:- TSV TG Sokół Sanok 14.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty MOSiR Krosno - pauzuje 14.01.2018
   

 

13 kolejka - 21 stycznia 2018

TSV TG Sokół Sanok -:- AKS V LO Rzeszów 21.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 21.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Orkan Nisko -:- Karpaty MOSiR Krosno 21.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło - pauzuje 21.01.2018
   

 

14 kolejka - 28 stycznia 2018

KS Błękitni Ropczyce -:- Karpaty MOSiR Krosno 28.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- TSV TG Sokół Sanok 28.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- MKS MOSiR Jasło 28.01.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Orkan Nisko - pauzuje 28.01.2018
   

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340366
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
21
689
2054
324451
11328
5042
340366
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:20

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates