Jesteś tutaj: Strona głównaJuniorzyTabela/wyniki

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AKS V LO Rzeszów 12 24 36:1 930:616
2.  KS Błękitni Ropczyce 12 20 26:15 952:858
3.  AKS Orkan Nisko 12 19 26:18 983:933
4.  TSV TG Sokół Sanok 12 19 23:20 952:937
5.  MKS MOSiR Jasło 12 15 13:30 860:1003
6.  Karpaty MOSiR Krosno 12 15 12:28 815:946
7.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 12 14 9:33 807:1006
  awans do rozgrywek centralnych       
     Punktacja: zwycięstwo 2 pkt, przegrana 1 pkt

 

  1 kolejka - 8 października 2017

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec  0:3 MKS MOSiR Jasło 08.10.2017
(23:25, 21:25, 22:25)  
Karpaty MOSiR Krosno 0:3 TSV TG Sokół Sanok 08.10.2017
(12:25, 18:25, 20:25)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 AKS Orkan Nisko
08.10.2017
(17:25, 25:22, 20:25, 20:25)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 08.10.2017
   

 

2 kolejka - 15 października 2017

TSV TG Sokół Sanok 3:2 AKS Orkan Nisko 13.10.2017
(25:23, 15:25, 27:25, 18:25, 15:13)  
MKS MOSiR Jasło 0:3 Karpaty MOSiR Krosno 15.10.2017
(16:25, 12:25, 23:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 15.10.2017
(25:9, 25:9, 25:13)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 15.10.2017
   

 

3 kolejka - 22 października 2017

Karpaty MOSiR Krosno 1:3 AKS V LO Rzeszów 22.10.2017
(12:25, 20:25, 25:23, 25:27)  
AKS Orkan Nisko 3:0 MKS MOSiR Jasło 22.10.2017
(25:15, 25:20, 25:22)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 TSV TG Sokół Sanok 22.10.2017
(25:20, 25:17, 25:23)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 22.10.2017
   

 

4 kolejka - 29 października 2017

MKS MOSiR Jasło 0:3 KS Błękitni Ropczyce 29.10.2017
(22:25, 24:26, 18:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 AKS Orkan Nisko 29.10.2017
(25:13, 25:17, 25:15)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 Karpaty MOSiR Krosno 29.10.2017
(27:25, 25:14, 16:25, 25:17)  
TSV TG Sokół Sanok - pauzuje 29.10.2017
   

 

5 kolejka - 5 listopada 2017

AKS Orkan Nisko 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 05.11.2017
(25:21, 25:16, 27:25)  
KS Błękitni Ropczyce 0:3 AKS V LO Rzeszów 05.11.2017
(21:25, 18:25, 23:25)  
TSV TG Sokół Sanok 3:1 MKS MOSiR Jasło 05.11.2017
(25:15, 25:19, 21:25, 25:17)  
Karpaty MOSiR Krosno - pauzuje 05.11.2017
   

 

6 kolejka - 12 listopada 2017

AKS V LO Rzeszów 3:0 TSV TG Sokół Sanok 12.11.2017
(25:12, 25:22, 25:18)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 KS Błękitni Ropczyce 12.11.2017
(19:25, 28:26, 12:25, 14:25)  
Karpaty MOSiR Krosno 0:3 AKS Orkan Nisko 12.11.2017
(17:25, 21:25, 22:25)  
MKS MOSiR Jasło - pauzuje 12.11.2017
   

 

7 kolejka - 19 listopada 2017

Karpaty MOSiR Krosno 0:3 KS Błękitni Ropczyce 19.10.2017
(14:25, 14:25, 19:25)  
TSV TG Sokół Sanok 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 19.10.2017
(25:20, 25:22, 25:12)  
MKS MOSiR Jasło 0:3 AKS V LO Rzeszów 19.10.2017
(11:25, 15:25, 19:25)  
AKS Orkan Nisko - pauzuje 19.10.2017
   

 

8 kolejka - 3 grudnia 2017

MKS MOSiR Jasło 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 03.12.2017
(23:25, 19:25, 25:22, 25:16, 11:15)  
TSV TG Sokół Sanok 3:0 Karpaty MOSiR Krosno 03.12.2017
(25:17, 25:16, 25:22)  
AKS Orkan Nisko 1:3 KS Błękitni Ropczyce 03.12.2017
(25:16, 21:25, 18:25, 21:25)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 03.12.2017
   

 

9 kolejka - 10 grudnia 2017

AKS Orkan Nisko 3:1 TSV TG Sokół Sanok 08.12.2017
(23:25, 25:16, 25:20, 25:21)  
Karpaty MOSiR Krosno 1:3 MKS MOSiR Jasło 10.12.2017
(19:25, 30:28, 21:25, 24:26)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 AKS V LO Rzeszów 10.12.2017
(11:25, 22:25, 13:25)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 10.12.2017
   

 

10 kolejka - 17 grudnia 2017

AKS V LO Rzeszów 3:0 Karpaty MOSiR Krosno 17.12.2017
(25:12, 25:15, 25:20)  
MKS MOSiR Jasło 3:2 AKS Orkan Nisko 17.12.2017
(26:24, 20:25, 26:28, 25:11, 15:5)  
TSV TG Sokół Sanok 1:3 KS Błękitni Ropczyce 17.12.2017
(19:25, 25:23, 19:25, 18:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 17.12.2017
   

 

11 kolejka - 7 stycznia 2018

KS Błękitni Ropczyce 3:0 MKS MOSiR Jasło 07.01.2018
(25:21, 25:10, 25:16)  
AKS Orkan Nisko 0:3 AKS V LO Rzeszów 07.01.2018
(23:25, 13:25, 18:25)  
Karpaty MOSiR Krosno 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 07.01.2018
(25:17, 25:22, 25:22)  
TSV TG Sokół Sanok - pauzuje 07.01.2018
   

 

12 kolejka - 14 stycznia 2018

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 AKS Orkan Nisko 14.01.2018
(25:23, 19:25, 22:25, 17:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 KS Błękitni Ropczyce 14.01.2018
(26:24, 25:15, 25:16)  
MKS MOSiR Jasło 1:3 TSV TG Sokół Sanok 14.01.2018
(19:25, 21:25, 27:25, 23:25)  
Karpaty MOSiR Krosno - pauzuje 14.01.2018
   

 

13 kolejka - 21 stycznia 2018

TSV TG Sokół Sanok 0:3 AKS V LO Rzeszów 21.01.2018
(17:25, 17:25, 27:29)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 19.01.2018
(25:14, 25:22, 25:23)  
AKS Orkan Nisko 3:0 Karpaty MOSiR Krosno 21.01.2018
(25:16, 25:17, 25:21)  
MKS MOSiR Jasło - pauzuje 21.01.2018
   

 

14 kolejka - 28 stycznia 2018

KS Błękitni Ropczyce 1:3 Karpaty MOSiR Krosno 28.01.2018
(18:25, 21:25, 25:19, 23:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 TSV TG Sokół Sanok 28.01.2018
(24:20, 14:25, 23:25, 15:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 MKS MOSiR Jasło 28.01.2018
(25:12, 25:12, 25:12)  
AKS Orkan Nisko - pauzuje 28.01.2018
   

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:0

25:20, 25:12, 25:19

Następny mecz

 

vs

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

Karpaty
PWSZ Krosno
Glass

sobota, 22 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 17:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 15 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 10 29
2.
 Politechnika Lublin 10 26
3.  KS SMS Niebylec 10 21
4.
 Karpaty Krosno
10 14
5.  KKS Kozienice
10 13
6.  Błękitni Ropczyce
10 7
7.
 AKS V LO Rzeszów
10 5
8.
 PZL Sędziszów
10 5

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

436918
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
10
106
257
425625
2718
4529
436918
twoje IP: 3.82.24.132
19.12.2018 05:01

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates