Jesteś tutaj: Strona głównaJuniorzyZespoły

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Hala:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Niebylcu
38-114 Niebylec 11

Godziny rozgrywania meczów: 11.00

trener: Grzegorz Smela


AKS V LO Rzeszów

Hala:
Hala Sportowa przy ZSO nr 2
35-045 Rzeszów, ul. Hetmańska 38

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

Trener: Artur Łoza


 

AKS Orkan Nisko

Hala:
Hala Zespołu Szkół nr 2 w Nisku
37-400 Nisko, ul. 1000-lecia 12A

Godziny rozgrywania meczów: 9:30

trener: Agata Zych


TSV Sanok

Hala:
Hala Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku
38-500 Sanok, ul. Stróżowska 16

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Maciej Wiśniowski

MKS MOSiR Jasło

Hala:
Hala MOSiR w Jaśle
38-200 Jasło, ul. Sikorskiego 15

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Bartosz Kilar


Karpaty MOSiR Krosno

Hala:
Hala Sportowa w Krośnie
38-400 Krosno, ul. Legionów 6

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Jakub Heimroth

KS Błękitni Ropczyce

Hala:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Ropczycach
39-100 Ropczyce, ul. Konopnickiej 2

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Maciej Cebula

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:20, 17:25, 25:17, 25:19

Następny mecz


vs

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Karpaty
Glass
Krosno

sobota, 28 kwietnia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

II runda play-off

Ostatni mecz


3:1

Karpaty
Glass
Krosno

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

niedziela, 22 kwietnia 2018
Krosno,
godz. 17:00

II runda play-off

Tabele PLAY-OFF

1.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 1
.  Karpaty Glass Krosno
2 1

1.  Avia Świdnik 1 1
2.  Politechnika Lublin 1 0

Reklama

Licznik odwiedzin

395923
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
261
210
727
383184
6842
11813
395923
twoje IP: 54.198.134.104
25.04.2018 19:49

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates