Jesteś tutaj: Strona głównaJuniorzyZespoły

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Hala:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Niebylcu
38-114 Niebylec 11

Godziny rozgrywania meczów: 11.00

trener: Grzegorz Smela


AKS V LO Rzeszów

Hala:
Hala Sportowa przy ZSO nr 2
35-045 Rzeszów, ul. Hetmańska 38

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

Trener: Artur Łoza


 

AKS Orkan Nisko

Hala:
Hala Zespołu Szkół nr 2 w Nisku
37-400 Nisko, ul. 1000-lecia 12A

Godziny rozgrywania meczów: 9:30

trener: Agata Zych


TSV Sanok

Hala:
Hala Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku
38-500 Sanok, ul. Stróżowska 16

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Maciej Wiśniowski

MKS MOSiR Jasło

Hala:
Hala MOSiR w Jaśle
38-200 Jasło, ul. Sikorskiego 15

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Bartosz Kilar


Karpaty MOSiR Krosno

Hala:
Hala Sportowa w Krośnie
38-400 Krosno, ul. Legionów 6

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Jakub Heimroth

KS Błękitni Ropczyce

Hala:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Ropczycach
39-100 Ropczyce, ul. Konopnickiej 2

Godziny rozgrywania meczów: 10:00

trener: Maciej Cebula

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

vs

AKS
V LO
Rzeszów

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 2 marca 2019
Rzeszów, godz. 18:00

I runda play-off

Ostatni mecz

3:0

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 17 lutego 2019
Niebylec, godz. 17:00

I runda play-off

I runda play-off

1.  Avia Świdnik 2
2.  PZL Sędziszów Młp.
0
1.  Politechnika  Lublin 2
2.  KS Błękitni Ropczyce
0
1.  KS SMS Niebylec
2
2.  AKS V LO Rzeszów
0
1.  KKS Kozienice
1
2.  Karpaty Krosno
1

» szczegóły tabeli

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 14 39
2.
 Politechnika Lublin 14 37
3.  KS SMS Niebylec 14 25
4.  KKS Kozienice
14 22
5.
 Karpaty Krosno
14 17
6.
 AKS V LO Rzeszów
14 10
7.  Błękitni Ropczyce
14 10
8.
 PZL Sędziszów Młp.
14 8

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

493579
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
64
185
970
481060
50209
4616
493579
twoje IP: 52.91.176.251
22.02.2019 14:45

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates