Jesteś tutaj: Strona głównaKadeciTabela/wyniki

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AKS Rzeszów 13 25 37:4 1012:639
2.  KS Błękitni Ropczyce 13 25 38:5 1042:726
3.  TSV TG Sokół Sanok 13 23 31:11 952:804
4.  MKS MOSiR Jasło 13 22 29:16 983:919
5.  AKS Rzeszów II 13 18 17:26 848:988
6.  UKS Dwójka Stalowa Wola 13 18 15:29 886:993
7.  Karpaty MOSiR Krosno 13 17 16:28 874:1000
8.  Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 14 16 11:37 972:1133
9.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 13 13 1:39 630:997
  awans do rozgrywek centralnych       

 

       1 kolejka - 8 października 2016

Karpaty MOSiR Krosno 1:3 MKS MOSiR Jasło 08.10.2016
(17:25, 25:20, 15:25, 15:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec
08.10.2016
(25:15, 25:11, 25:15)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 AKS Rzeszów II 08.10.2016
(21:25, 19:25, 21:25)  
AKS Rzeszów 3:0 TSV TG Sokół Sanok 08.10.2016
(25:5, 25:16, 25:17)  
UKS Dwójka Stalowa Wola - pauzuje  

 

       2 kolejka - 15 października 2016

AKS Rzeszów II 1:3 TSV TG Sokół Sanok 15.10.2016
(25:23, 22:25, 21:25, 14:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 15.10.2016
(12:25, 20:25, 25:20, 20:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:2 KS Błękitni Ropczyce 15.10.2016
(25:18, 21:25, 25:22, 26:28, 15:9)  
UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 Karpaty MOSiR Krosno 15.10.2016
(22:25, 20:25, 18:25)  
AKS Rzeszów - pauzuje  

 

3 kolejka - 22 października 2016

KS Błękitni Ropczyce 3:0 UKS Dwójka Stalowa Wola 22.10.2016
(25:19, 25:20, 25:22)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 MKS MOSiR Jasło 22.10.2016
(21:25, 14:25, 25:27)  
TSV TG Sokół Sanok 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 20.10.2016
(25:10, 25:20, 25:10)  
AKS Rzeszów 3:0 AKS Rzeszów II 21.10.2016
(25:11, 25:18, 25:15)  
Karpaty MOSiR Krosno - pauzuje  

 

4 kolejka - 29 października 2016

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 AKS Rzeszów 29.10.2016
(12:25, 10:25, 15:25)  
MKS MOSiR Jasło 1:3 TSV TG Sokół Sanok 30.10.2016
(21:25, 13:25, 25:17, 19:25)  
UKS Dwójka Stalowa Wola 3:1 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 31.10.2016
(25:20, 19:25, 25:20, 25:18)  
Karpaty MOSiR Krosno 0:3 KS Błękitni Ropczyce 01.11.2016
(10:25, 14:25, 18:25)  
AKS Rzeszów II - pauzuje  

 

5 kolejka - 5 listopada 2016

Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 Karpaty MOSiR Krosno 05.11.2016
(20:25, 20:25, 21:25)  
TSV TG Sokół Sanok 3:0 UKS Dwójka Stalowa Wola 05.11.2016
(25:17, 25:22, 25:8)  
AKS Rzeszów 3:0 MKS MOSiR Jasło 05.11.2016
(25:16, 25:16, 25:17)  
AKS Rzeszów II 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 05.11.2016
(27:25, 25:14, 25:14)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje  

 

6 kolejka - 12 listopada 2016

MKS MOSiR Jasło 3:0 AKS Rzeszów II 12.11.2016
(25:17, 25:12, 25:12)  
UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 AKS Rzeszów 12.11.2016
(14:25, 19:25, 16:25)  
Karpaty MOSiR Krosno 0:3 TSV TG Sokół Sanok 12.11.2016
(18:25, 12:25, 18:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 12.11.2016
(25:11, 25:16, 25:18)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje  

 

7 kolejka - 19 listopada 2016

TSV TG Sokół Sanok 1:3 KS Błękitni Ropczyce 02.12.2016
(25:19, 16:25, 17:25, 13:25)  
AKS Rzeszów 3:0 Karpaty MOSiR Krosno 19.11.2016
(25:3, 25:22, 25:14)  
AKS Rzeszów II 0:3 UKS Dwójka Stalowa Wola 19.11.2016
(18:25, 14:25, 18:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 MKS MOSiR Jasło 19.11.2016
(16:25, 10:25, 23:25)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - pauzuje  

 

8 kolejka - 26 listopada 2016

UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 26.11.2016
(25:18, 25:18, 25:16)  
Karpaty MOSiR Krosno 1:3 AKS Rzeszów II 26.11.2016
(20:25, 25:20, 14:25, 18:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 AKS Rzeszów 26.11.2016
(18:25, 27:25, 25:16, 25:18)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 TSV TG Sokół Sanok 26.11.2016
(22:25, 16:25, 19:25)  
MKS MOSiR Jasło - pauzuje  

 

9 kolejka - 3 grudnia 2016

AKS Rzeszów 3:0 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 03.12.2016
(25:21, 25:15, 25:16)  
AKS Rzeszów II 0:3 KS Błękitni Ropczyce 03.12.2016
(18:25, 17:25, 9:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 Karpaty MOSiR Krosno 03.12.2016
(22:25, 15:25, 16:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 UKS Dwójka Stalowa Wola 03.12.2016
(25:9, 25:23, 25:20)  
TSV TG Sokół Sanok - pauzuje  

 

10 kolejka - 10 grudnia 2016

MKS MOSiR Jasło 3:0 Karpaty MOSiR Krosno 11.12.2016
(25:19, 25:20, 25:20)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 KS Błękitni Ropczyce 11.12.2016
(17:25, 11:25, 16:25)  
AKS Rzeszów II 3:1 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 10.12.2016
(25:16, 30:32, 25:21, 25:22)  
AKS Rzeszów 0:3 TSV TG Sokół Sanok 10.12.2016
(22:25, 22:25, 9:25)  
UKS Dwójka Stalowa Wola - pauzuje  

 

11 kolejka - 17 grudnia 2016

TSV TG Sokół Sanok 3:0 AKS Rzeszów II 17.12.2016
(25:14, 25:12, 25:21)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 17.12.2016
(25:9, 25:18, 25:20)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 MKS MOSiR Jasło 20.11.2016
(25:13, 25:12, 25:11)  
Karpaty MOSiR Krosno 2:3 UKS Dwójka Stalowa Wola 17.12.2016
(22:25, 25:17, 19:25, 25:14, 13:15)  
AKS Rzeszów - pauzuje  

 

12 kolejka - 7 stycznia 2017

UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 KS Błękitni Ropczyce 15.01.2017
(17:25, 24:26, 10:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 07.01.2017
(25:18, 25:21, 25:20)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 TSV TG Sokół Sanok 07.01.2017
(16:25, 15:25, 11:25)  
AKS Rzeszów II 0:3 AKS Rzeszów 07.01.2017
(9:25, 9:25, 14:25)  
Karpaty MOSiR Krosno - pauzuje  

 

13 kolejka - 14 stycznia 2017

AKS Rzeszów 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 14.01.2017
(25:14, 25:3, 25:11)  
TSV TG Sokół Sanok -:- MKS MOSiR Jasło 18.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:3 UKS Dwójka Stalowa Wola 14.01.2017
(25:20, 26:24, 24:26, 14:25, 13:15)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 Karpaty MOSiR Krosno 14.01.2017
(25:21, 25:16, 25:13)  
AKS Rzeszów II - pauzuje  

 

14 kolejka - 28 stycznia 2017

Karpaty MOSiR Krosno 3:1 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 28.01.2017
(25:21, 20:25, 25:18, 28:26)  
UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 TSV TG Sokół Sanok 28.01.2017
(16:25, 22:25, 21:25)  
MKS MOSiR Jasło 1:3 AKS Rzeszów 28.01.2017
(29:27, 6:25, 8:25, 23:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 AKS Rzeszów II 28.01.2017
(23:25, 23:25, 21:25)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje  

 

15 kolejka - 4 lutego 2017

AKS Rzeszów II 1:3 MKS MOSiR Jasło 04.02.2017
(18:25, 25:19, 24:26, 14:25)  
AKS Rzeszów 3:0 UKS Dwójka Stalowa Wola 04.02.2017
(25:15, 25:18, 26:24)  
TSV TG Sokół Sanok 3:0 Karpaty MOSiR Krosno 04.02.2017
(25:21, 25:23, 25:16)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 KS Błękitni Ropczyce 04.02.2017
(18:25, 12:25, 15:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje  

 

16 kolejka - 11 lutego 2017

KS Błękitni Ropczyce -:- TSV TG Sokół Sanok 11.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty MOSiR Krosno -:- AKS Rzeszów 11.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
UKS Dwójka Stalowa Wola -:- AKS Rzeszów II 11.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 11.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - pauzuje  

 

17 kolejka - 18 lutego 2017

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- UKS Dwójka Stalowa Wola 18.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Rzeszów II -:- Karpaty MOSiR Krosno 18.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS Rzeszów -:- KS Błękitni Ropczyce 18.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok -:- Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 17.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło - pauzuje  

 

18 kolejka - 25 lutego 2017

Dębicka Akademia Siatkówki Kępa -:- AKS Rzeszów 25.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- AKS Rzeszów II 25.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty MOSiR Krosno -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 25.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
UKS Dwójka Stalowa Wola -:- MKS MOSiR Jasło 25.02.2017
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
TSV TG Sokół Sanok - pauzuje  

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0
1:0

KKS
Kozienice

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 11 marca 2017
Kozienice,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

.  Neobus Raf-Mar Niebylec
0 0
.  Błękitni Ropczyce
0 0
.  Karpaty Glass Krosno
0 0
.
 Politechnika Lublin
0 0
.  AKS V LO Rzeszów
0 0
.  Avia Świdnik
0 0
.  ŚS II Kielce
0 0
.
 Czarni II Radom
0 0
.  KKS Kozienice
0 0
.  Dunajec Nowy Sącz
0 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

320867
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
202
284
1124
308632
3967
9337
320867
twoje IP: 54.92.142.198
18.08.2017 23:46

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),                                                                                                                                                                     - 
Mazur  Przemysław (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (szuka klubu),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (szuka klubu),
- Karol Jankiewicz (szuka klubu),
- Wojciech Zięzio (szuka klubu),

Free business joomla templates