Jesteś tutaj: Strona głównaKlub Sukcesy klubu
sezon 2015/2016 - 3 miejsce w grupie I w Turnieju Finałowym
- 2 miejsce w II Lidze Mężczyzn w Turnieju Półfinałowym
- zwycięstwo 3:2 w fazie PLAY-OFF z Contimax MOSiR Bochnia
- 3 miejsce w II Lidze Mężczyzn w rundzie zasadniczej
sezon 2014/2015 - awans do II Ligi Mężczyzn
- 1 miejsce w III Lidze Mężczyzn w finale rozgrywek centralnych
- 2 miejsce w III Lidze Mężczyzn w półfinale rozgrywek centralnych
- 3 miejsce w III Lidze Mężczyzn w finale rundy zasadniczej
- 2 miejsce w III Lidze Mężczyzn w rundzie zasadniczej
sezon 2013/2014 - 4 miejsce w III Lidze Mężczyzn w finale rundy zasadniczej
- 4 miejsce w III Lidze Mężczyzn w rundzie zasadniczej
sezon 2012/2013 - 7 miejsce w III Lidze Mężczyzn
sezon 2011/2012 - 6 miejsce w III Lidze Mężczyzn
sezon 2010/2011 - awans do III Ligi Mężczyzn
- 3 miejsce w barażach o III Ligę Mężczyzn
- 3 miejsce w IV Lidze Mężczyzn
 sezon 2009/2010 - 4 miejsce w IV Lidze Mężczyzn

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340366
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
21
689
2054
324451
11328
5042
340366
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:24

ONLINE

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates