Jesteś tutaj: Strona głównaLinki

Podkarpackie kluby siatkarskie 2016/2017

Asseco Resovia Rzeszów (PLUS LIGA mężczyzn)

Developres SkyRes Rzeszów (ORLEN LIGA kobiet)

TSV Mansard Transgaz Travel Sanok (I liga mężczyzn)

Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR (I liga kobiet)

Krosno Glass Karpaty PWSZ (II liga mężczyzn)

KS Błękitni Ropczyce (II liga mężczyzn)

PZL Sędziszów Małopolski (II liga mężczyzn)

AKS V LO Rzeszów (II liga mężczyzn)

MKS SAN-Pajda Jarosław (II liga kobiet)

UKS Szóstka Mielec (II liga kobiet)

UKS Marba Sędziszów Małopolski (II liga kobiet)

UKS MOSiR Jasło (II liga kobiet)

MKS Wisłok Strzyżów (III liga mężczyzn)

SST Lubcza Racławówka (III liga mężczyzn)

LKS Głogovia Głogów Małopolski (III liga mężczyzn)

TKF ITS Anilana Rakszawa (III liga mężczyzn)

STS Klima Błażowa (III liga mężczyzn)

SSPS PBS Czarni Oleszyce (III liga mężczyzn)

TKS Żagiel Radymno (III liga mężczyzn)

UMKS Spartakus Adamówka (III liga mężczyzn)

APPGO II LO Rzeszów (III liga mężczyzn)

AKS Rzeszów (III liga mężczyzn)

MKS SAN-Pajda Jarosław (III liga kobiet)

MKS Łańcut (III liga kobiet)

UKS 15 Przemyśl (III liga kobiet)

SST Lubcza Racławówka II (IV liga mężczyzn)

KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg (IV liga mężczyzn)

ProSport Marmax Czudec (IV liga mężczyzn)

UKS Kępa Dębica (IV liga mężczyzn)

Salos Rzeszów (IV liga mężczyzn)

 

 

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 

3:1

 

 25:17, 25:14, 23:25, 25:11

 

Następny mecz

vs

ASPS
Avia
Świdnik

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

piątek, 27 października 2017
Świdnik,
godz. 19:30

Ostatni mecz

3:1

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

AKS
V LO
Rzeszów

sobota, 21 października 2017
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.  Karpaty Glass Krosno
3 9
2.  Błękitni Ropczyce
3 9
3.  Politechnika Lublin 3 6
4.  KKS Kozienice
3 4
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 2 3
6.  Czarni II Radom 3 3
7.
 Avia Świdnik 2 2
8.  Skórzani S-K/SMS Kielce
3 0
9.
 AKS V LO Rzeszów 2 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

340367
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
22
689
2055
324451
11329
5042
340367
twoje IP: 54.81.210.99
23.10.2017 04:27

ONLINE

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (szuka klubu),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates