Jesteś tutaj: Strona głównaZespółWyniki
Czarni II Radom
3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
14.10.2017
(20:25, 25:23, 25:17, 25:21)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
3:1 AKS V LO Rzeszów
21.10.2017
(25:17, 25:14, 23:25, 25:11)  
ASPS Avia Świdnik
3:2 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
27.10.2017
(25:16, 25:17, 19:25, 14:25, 15:13)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
3:1 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce
04.11.2017
(25:17, 15:25, 25:18, 25:22)  
Karpaty Glass PWSZ Krosno
3:0 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
11.11.2017
(26:24, 25:16, 25:22)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin
18.11.2017
(27:25, 25:23, 25:21)  
KKS Kozienice
2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
25.11.2017
(25:17, 18:25, 25:18, 25:23, 13:15)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
3:2 KS Błękitni Ropczyce
02.12.2017
(17:25, 25:22, 25:27, 25:22, 15:12)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
3:2 Czarni II Radom
16.12.2017
(20:25, 25:22, 23:23, 25:22, 15:10)  
AKS V LO Rzeszów
3:0 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
06.01.2018
(25:20, 25:20, 25:20)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
1:3 ASPS Avia Świdnik
13.01.2018
(25:16, 21:25, 20:25, 31:33)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce
3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
20.01.2018
(25:22, 19:25, 25:14, 25:18)  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz


vs

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Krosno Glass
Karpaty PWSZ
Krosno

sobota, 27 stycznia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

Ostatni mecz


3:1

Skórzani
Skarżysko-Kam.
SMS Kielce

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 20 stycznia 2018
Skarżysko-Kam.,
godz. 17:00

Runda zasadnicza

1.
 Karpaty Glass Krosno
12 32
2.
 Avia Świdnik 12 28
3.  Politechnika Lublin 13 27
4.  Błękitni Ropczyce
12 17
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 12 16
6.  KKS Kozienice
13 14
7.
 AKS V LO Rzeszów 12 12
8.  Czarni II Radom 13 12
9.  Skórzani S-K/SMS Kielce
11 7

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

366055
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
12
241
253
354202
4813
7471
366055
twoje IP: 54.234.65.78
23.01.2018 02:14

ONLINE

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates