Jesteś tutaj: Strona główna

Czterech zostaje z nami

21.07.2015

Tomasz Podulka, Piotr Zieliński, Konrad Machnica i Dawid Jakóbski zdecydowali się kontynuować grę w barwach naszego klubu. Cała czwórka miała duży wkład w wywalczenie awansu do II ligi. Teraz zawodnicy otrzymają szansę zaprezentowania na drugoligowych boiskach.

Czytaj więcej...

Trener Frączek nominowany w plebiscycie


20.07.2015

W tym roku Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej obchodzi 70-lecie istnienia. Z tej okazji zorganizowany został plebiscyt na "Postać 70-lecia Podkarpackiej Siatkówki”. Sympatycy siatkówki mogą wybierać swoich kandydatów z grona 20 osób, wśród których znajdują zawodnicy, trenerzy, działacze i sponsorzy. W tym zacnym gronie znajduje się Krzysztof Frączek, trener naszego zespołu.

 Zachęcamy do głosowania na naszego przedstawiciela. Aby oddać głos należy wejść na stronę http://podkarpackasiatkowka.pl/70lecie/plebiscyt-etap-ii, a następnie przy nazwisku Krzysztof Frączek kliknąć cyfrę 1, która oznaczać będzie pierwsze miejsce. Później należy przyznać kandydatom pozostałe dziewięć miejsc. Po zakończeniu wyboru trzeba wpisać swój adres e-mail (można również podać pozostałe dane, aby wziąć udział w losowaniu nagród) i kliknąć przycisk „Oddaj głos”.

Czytaj więcej...

Doświadczony rozgrywający podpisał kontrakt z Neobusem Raf-Mar

15.07.2015

Damian Sąpór, wychowanek Czarnych Radom, a ostatnio zawodnik Karpat Krosno, będzie rywalizował z Dawidem Wiczkowskim o pozycję pierwszego rozgrywającego.

Czytaj więcej...

Gratulacji ciąg dalszy

14.07.2015

Nie milkną echa sukcesu naszego klubu. Tym razem gratulacje złożył Wójt Gminy Niebylec Zbigniew Korab, który podczas Dni Niebylca wręczył prezesowi klubu pamiątkowy dyplom i statuetkę, a zawodnikom pamiątkowe medale.  

Serdecznie dziękujemy za gratulacje ze strony samorządu, który wspiera klub na każdym kroku. Podziękowania kierujemy również do Gminnego Ośrodka Kultury, a szczególnie pani Eweliny Rak, która jest opiekunem siłowni, z której mógł korzystać nasz zespół podczas minionego sezonu.

Śrubres nowym sponsorem klubu

4.07.2015

Grono sponsorów naszego klubu powiększyło się o firmę produkcyjno-handlową ŚRUBRES. Firma oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości elementów złącznych pochodzących zarówno od wiodących producentów krajowych, jak i również z zagranicy, w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się m.in. śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, kołki i opakowania tekturowe. Firma prowadzi sklep stacjonarny, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Emilii Plater 7, oraz sklep internetowy pod adresem srubres.pl/sklep. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nowego sponsora klubu.

Młody talent dołączył do zespołu

2.07.2015

19-letni Jakub Procanin, wychowanek MKS-u MOSiR Jasło, zagra w najbliższym sezonie w barwach Neobusu Raf-Mar Niebylec. Młody zawodnik występuje na pozycji przyjmującego.

Czytaj więcej...

Patryk Kozdroń wzmocni środek siatki

1.07.2015

Lipiec rozpoczynamy od prezentacji nowego środkowego. Trzecim nowym zawodnikiem drugoligowego Neobusu Raf-Mar Niebylec został Patryk Kozdroń. 21-letni rzeszowianin w zeszłym sezonie występował w Błękitnych Ropczyce.

Czytaj więcej...

Jacek Pszonka wraca do domu

Pochodzący z Baryczki (gm. Niebylec), Jacek Pszonka, zagra w przyszłym sezonie w barwach Neobusu Raf-Mar Niebylec. 23-letni atakujący to wychowanek AKS-u Resovii Rzeszów.

Czytaj więcej...

Dawid Wiczkowski nowym zawodnikiem Neobusu Raf-Mar

22.06.2015

19-letni Dawid Wiczkowski został nowym rozgrywającym naszego zespołu. Wychowanek AKS-u Resovii Rzeszów zdecydował się dołączyć do beniaminka drugiej ligi. To pierwszy nowy zawodnik w barwach firmowego teamu Neobus Raf-Mar.

Czytaj więcej...

Trener Frączek zostaje z nami!

16.06.2015

Szkoleniowiec naszego zespołu, Krzysztof Frączek przedłużył umowę na kolejny sezon i już rozpoczął budowę nowego zespołu.

Czytaj więcej...

Niebylec ma II ligę! (podsumowanie turnieju finałowego)

Trzeci weekend maja 2015 roku zapisze się złotymi zgłoskami w krótkiej, bo ledwie pięcioletniej historii naszego klubu. To te dni były najlepszym ukoronowaniem wspaniałego sezonu w wykonaniu siatkarzy firmowego teamu Neobus Raf-Mar. Podopieczni trenera Krzysztofa Frączka wywalczyli w Rozprzy upragniony awans do II ligi mężczyzn.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 9

Transfery

 PRZYSZLI:

  - Dawid Wiczkowski (AKS Resovia Rzeszów)
  - Jacek Pszonka (AZS UR Rzeszów)
  - Patryk Kozdroń (KS Błękitni Ropczyce)
  - Jakub Procanin (MKS MOSiR Jasło)
  - Damian Sąpór (Karpaty Krosno)

 ODESZLI:

  - Kacper Paszek (??),
  - Mateusz Szaro (??)
  - Szymon Wąsowicz (??)
  - Marek Znamirowski (??)
  - Andrzej Wielgosz (??)
  - Michał Środa (??)
  - Mateusz Wójcik
(??)

 

Następny mecz

sezon 2015/2016

II LIGA

Ostatni mecz

1:3
TS Lisowiak
Lisków
 

KS SMS Neobus
RAF-MAR Niebylec

niedziela, 17 maja 2015
Rozprza, godz. 10.00

Tabela

1. KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 6
2. LUMKS Kasztela Rozprza
3 5
3. MUKS Michałkowice
3 4
4. TS Lisowiak Lisków
3 3

» szczegóły tabeli

Partnerzy Klubu

 

 

Pozostali sponsorzy

Reklama

Licznik odwiedzin

114350
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
55
130
808
102326
4996
29293
114350
twoje IP: 107.21.175.43
31.07.2015 04:58

Free business joomla templates