Jesteś tutaj: Strona główna

Neobus Raf-Mar rozpocznie w Dukli

19.09.2014

Znany jest już terminarz rozgrywek podkarpackiej III ligi w sezonie 2014/15. Zespół z Niebylca sezon rozpocznie w Dukli, gdzie 4 października podejmie tamtejszy SKS, który w rozgrywkach zastąpił drużynę z Brzozowa. Kibice w Niebylcu po raz pierwszy zobaczą swoich zawodników we własnej hali tydzień później, kiedy to zmierzą się z MKS-em MOSiR Jasło.

Czytaj więcej...

Wisłok z pucharem Wójta Gminy Niebylec

14.09.2014

Połowa września to czas ostatnich szlifów przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. Tradycyjnie już w tym okresie w Niebylcu został rozegrany turniej towarzyski. Tym razem drużyny rywalizowały o puchar ufundowany przez Wójta Gminy Niebylec Zbigniewa Koraba. 

Tegoroczna edycja turnieju, podobnie jak i poprzednia, zgromadziła na starcie bardzo mocną obsadę. Oprócz gospodarzy imprezy w Niebylcu zjawiły się: drugoligowy Wisłok Strzyżów, mistrz III ligi Tęcza Sędziszów Młp., oraz wicemistrz III ligi Głogovia Głogów Młp. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów.

Turniej z kompletem zwycięstw zakończył Wisłok Strzyżów, który stracił tego dnia tylko jednego seta, w starciu z Neobusem Raf-Mar Niebylec. Gospodarze turnieju napędzili stracha ekipie występującej na drugoligowych parkietach, ale ostatecznie zwycięstwo padło łupem drużynie prowadzonej przez Tomasza Kamudę.

Druga lokata przypadła sędziszowskiej Tęczy. Aktualni mistrzowie III ligi zaprezentowali nowe zestawienie, które prezentowało się bardzo dobrze. Sędziszowianie pokonali zespół z Niebylca i Głogowa, a ulegli jedynie Wisłokowi Strzyżów.

Neobus Raf-Mar Niebylec pokonał Głogovię 2:0 oraz urwał seta strzyżowianom, co pozwoliło podopiecznym trenera Surowieckiego zająć trzecią pozycję. Ostatnie miejsce przypadło w udziale Głogovii, która przegrała wszystkie sety, ale w kilku setach zaprezentowała ciekawą siatkówkę.

Czytaj więcej...

Brzozowski zaciąg w KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Klub Sportowy SMS Neobus Raf-Mar Niebylec odkrył kolejne karty. Do zespołu trenera Surowieckiego dołączyło dwóch zawodników związanych od dłuższego czasu z ekipą z Brzozowa. Pierwszym z nich jest Tomasz Podulka, a drugim Piotr Zieliński. 

Czytaj więcej...

Firma RAF-MAR kolejnym sponsorem tytularnym

Firma RAF-MAR i KS SMS Neobus Niebylec będę kontynuować współpracę rozpoczętą w poprzednim sezonie. Teraz nazwa firmy budowlanej z Lutczy pojawi się również w nazwie zespołu podczas zbliżających się rozgrywek. W sezonie 2014/15 zespół będzie występował pod nazwą KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec. 

- Jesteśmy zadowoleni, że udało się rozszerzyć naszą współpracę, która w minionym sezonie układa się bardzo profesjonalnie. Mamy nadzieje, że wsparcie firmy RAF-MAR pozwoli zrealizować nam kolejne cele sportowe, zaś sponsorowi pozyskać  kolejnych klientów – mówi Łukasz Liskowicz, prezes klubu.

Firma RAF-MAR  Witold Korab z siedzibą w Lutczy zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji. Jest obecna na rynku od 2007. W ciągu siedmiu lat działalności zrealizowała m.in. wykończenia domów „pod klucz”. 

Zawodnicy wznowili treningi

22.08.2014

19 sierpnia siatkarze z Niebylca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Zajęcia odbywają się pod okiem trenera Bartłomieja Surowieckiego, który w dalszym ciągu będzie prowadził zespół Neobusa w rozgrywkach III ligi. 

Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu (we wtorek, czwartek i piątek) o godz. 19.30. W zajęciach biorą udział gracze, którzy w zeszłym sezonie przywdziewali pomarańczowo-żółte koszulki Neobusa. Nie brakuje też nowych twarzy.

Skład na nowy sezon wciąż nie jest zamknięty.  Włodarze klubu poszukują jeszcze zawodników na pozycję przyjmującego, środkowego oraz atakującego. – Wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w naszym zespole zapraszamy serdecznie na treningi – zachęcają działacze. 

Krakowianie z Pucharem Wójta Gminy Niebylec

Zwycięstwem pary Michał Płecha/Bartosz Oleksy zakończył się I Turniej o Puchar Wójta Gminy Niebylec w siatkówce plażowej. Aktualni mistrzowie Podkarpacia pokonali w finale duet Jakub Jagielski/Dawid Kędra. Młodzi brzozowianie swoim występem sprawili największą niespodziankę turnieju. Najniższy stopień podium przypadł w udziale Tomaszowi Środzie i Maciejowi Madejowi z Rzeszowa. 

Turniej rozgrywany w niedzielne popołudnie zgromadził na starcie 14 par z całego Podkarpacia i nie tylko. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza z nich rywalizowała w Konieczkowej, natomiast druga w oddalonej o 3km Bliziance.

Czytaj więcej...

Michał Środa nowym rozgrywającym Neobusa

28-letni Michał Środa zdecydował się zasilić szeregi Neobusa Niebylec. Zawodnik już rok temu był bliski dołączenia do naszej drużyny, ale po awansie Mansardu Sanok do II ligi zdecydował się na kontynuowanie kariery w tym klubie. Teraz podjął decyzję o grze w Niebylcu. 

Środa mierzy 190cm wzrostu i występuje na pozycji rozgrywającego. Karierę rozpoczynał w rozgrywkach amatorskich, a następnie rywalizował na boiskach trzeciej ligi w barwach Sanu Lesko, Anilany Rakszawa i TSV Sanok. Michał występuje też w rozgrywkach akademickich, gdzie reprezentuje barwy WSIiZ-u Rzeszów. Jego młodszy brat, Marcin, od roku występuje w naszej drużynie, pełniąc rolę kapitana.

Czytaj więcej...

Prezes klubu uhonorowany

Podczas zeszłotygodniowych Dni Gminy Niebylec odbyła się bardzo miła uroczystość. Wójt Gminy Niebylec Zbigniew Korab wręczył statuetki dla zasłużonych mieszkańców regionu. Nagrodę w kategorii sport otrzymał Łukasz Liskowicz, prezes Klubu Sportowego SMS Neobus Niebylec.

To szczególne wyróżnienie od lokalnych władz zarówno dla prezesa klubu, jak i całego środowiska siatkarskiego w Niebylcu.

W kategorii gospodarka statuetkę otrzymał Witold Korab, właściciel firmy RAF-MAR, jednego z głównych sponsorów naszego klubu.

Czytaj więcej...

Nowe boisko do plażówki

12.05.2014

W Konieczkowej koło Niebylca powstało pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej. To drugi tego typu obiekt w gminie Niebylec. Wcześniej mieszkańcy mogli korzystać z boiska w Bliziance. 

Obiekt znajduje się naprzeciw Zespołu Szkół w Konieczkowej. Już wkrótce w sąsiedztwie boiska zostaną zamontowane ławki oraz dodatkowa infrastruktura. Korzystanie z boiska jest bezpłatne.

Inwestycja została sfinansowana z funduszu sołeckiego miejscowości Konieczkowa. Pomysłodawcą budowy obiektu jest Wójt Gminy Niebylec Zbigniew Korab, a nad całością prac czuwał Radny Grzegorz Smela.

Klub SMS Neobus Niebylec planuje zorganizowanie turniejów siatkówki plażowej. Pierwszy z nich będzie skierowany do mieszkańców gminy, natomiast kolejne będą już otwarte dla wszystkich chętnych. 

Czytaj więcej...

Nasi rywalizowali w rozgrywkach akademickich

22.04.2014

Dwóch zawodników Neobusa Niebylec – Marcin Środa i Artur Krzysiak – rywalizowało w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski, który w połowie kwietnia odbył się w Krakowie. Nasi gracze reprezentowali uczelnie WSIiZ Rzeszów, z którą uplasowali się na 11. miejscu strefy C.

 W zmaganiach wojewódzkich studenci WSIiZ zajęli czwarte miejsce, co dało im awans do ogólnopolskich półfinałów. W nich przyszło im się zmierzyć z kolegami z województw małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Pierwszego dnia turnieju zespoły rywalizowały w fazie grupowej. W niej WSIiZ Rzeszów zaznał dwie porażki, w efekcie czego był zmuszony do walki jedynie o miejsca 9-12. Ostatecznie rzeszowska drużyna zakończyła tegoroczną rywalizację na jedenastej pozycji.

Zespół wystąpił w składzie: Michał Środa, Robert Książkiewicz, Rafał Golonka, Bartłomiej Dzik, Marcin Środa, Maciej Madej, Jan Włodarczyk, Tomasz Środa, Grzegorz Mańko, Artur Krzysiak. Trenerem zespołu był Przemysław Bryliński.

Fot. Joanna Dobranowska/SiatkarskiPortal.pl

Najlepszy rezultat w historii klubu - Podsumowanie

03.04.2014

Sezon 2013/14 III ligi mężczyzn dobiegł końca. Dla naszego zespołu był on niezwykle udany. Drużyna pod wodzą Bartłomieja Surowieckiego zajęła w rywalizacji wysokie 4. .iejsce, co jest najlepszym rezultatem w krótkiej historii klubu z Niebylca. 

Fakty i liczby

W rundzie zasadniczej Neobus Niebylec wygrał 11 z 18 spotkań. Sześć u siebie i pięć na wyjeździe. We własnej hali niebylczanie zgromadzili 18 punktów, a z hal rywali wywieźli 16 oczek. Łupem naszego zespołu padło aż 40 setów (20 u siebie i 20 na wyjeździe).

Dwukrotnie o sile firmowego teamu Neobus przekonały się zespoły z Brzozowa, Rakszawy, Jasła i Oleszyc. Podział punktów nastąpił w rywalizacji z Tęczą Sędziszów Młp., AZS-em UR Rzeszów oraz Tęczą Dom-Bud Żołynia. Niebylczanie nie znaleźli sposobu na tylko dwa zespoły, które notabene zajęły dwa czołowe miejsca w rundzie zasadniczej. Mowa tu o Lubczy Racławówka oraz Głogovii.

W turniejach finałowych, które stały na bardzo wysokim poziomie, nasi siatkarze wygrali jedno spotkanie. W drugim meczu turnieju pokonali Tęczę Sędziszów Młp., która później okazała się zwycięzcą całych rozgrywek. 

W sumie w 24 spotkaniach wzięło udział 19 zawodników. Każdy z nich niewątpliwie przyczynił się do sukcesu zespołu, wnosząc do gry ambicje, wolę walki oraz niemałe umiejętności. Wielu z nich występowało na kilku pozycjach, pokazując szeroki wachlarz ciekawych zagrań.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 4

Następny mecz

 vs

SKS MOSiR
Dukla

 

KS SMS Neobus
Niebylec

sobota, 4 października 2014
Dukla, godz. -:-

Ostatni mecz

 3:1

LKS Głogovia
Głogów Młp.

 

KS SMS Neobus
Niebylec

niedziela, 23 marca 2014
Niechobrz, godz. 11:00

Tabela

1. UKS Tęcza Sędziszów Młp. 0 0
2. AKS Resovia Rzeszów 0 0
3. SST Lubcza Racławówka 0 0
4. SKS Dukla 0 0
5. MKS MOSiR Jasło 0 0
6. STS Klima Błażowa 0 0
7. AZS UR Rzeszów 0 0
8. LKS Głogovia Głogów Młp. 0 0
9. TKF Anilana Rakszawa 0 0
10. KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 0 0

Partnerzy Klubu

 

 

Pozostali sponsorzy

Reklama

 

Licznik odwiedzin

045597
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
2
293
506
34469
3266
3223
45597
twoje IP: 54.90.195.67
24.09.2014 04:24

Free business joomla templates