Jesteś tutaj: Strona główna

Kolejne zwycięstwo bez straty seta. Coraz bliżej kolejna faza rozgrywek

31.01.2015.

W dzisiejszym meczu z SST Lubcza Racławówka zespół Neobusa RAF-MAR Niebylec znów potwierdził swoją wyśmienitą formę wygrywając całe spotkanie bez straty seta. Kolejna trzypunktowa wygrana naszych siatkarzy coraz bardziej przybliża ich do dalszej fazy rozgrywek.

Więcej o meczu już wkrótce...

Neobus Raf-Mar pnie się w górę

29.01.2015.

W rozegranym dziś zaległym spotkaniu 12 kolejki III ligi mężczyzn KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec pewnie pokonał KU AZS UR Rzeszów 3:0. Trzypunktowe zwycięstwo dało podopiecznym Krzysztofa Frączka awans na 2. miejsce w tabeli.

24.01.2015.

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej przełożonym spotkaniem z AZS Rzeszów i pod wodzą nowego trenera (przyp. z funkcji tej zrezygnował Bartłomiej Surowiecki, a jego miejsce zajął Krzysztof Frączek) zespół Neobusu Raf-Mar odnotował dziś arcyważne zwycięstwo nad zespołem Głogovii Głogów Małopolski 3:0.

Krzysztof Frączek nowym trenerem zespołu!

14.01.2015.

Z przyjemnością informujemy, że stanowisko trenera naszego zespołu objął Krzysztof Frączek, który poprzednio prowadził drugoligowe Karpaty Krosno. Zmiana trenera to pokłosie rezygnacji dotychczasowego szkoleniowca Bartłomieja Surowieckiego.

Krzysztof Frączek w poprzednim sezonie doprowadził krośnieńskie Karpaty do awansu na pierwszoligowe parkiety. Niestety włodarze klubu nie zebrali wymaganego budżetu i nie zdecydowali się na grę w wyższej lidze. Karpaty zostały ponownie zgłoszone do II ligi, a trener (podobnie jak większość zawodników) zdecydował się zrezygnować z pracy w klubie.

W tym sezonie Frączek nie prowadził żadnego zespołu. Zajmował się pracą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie, gdzie pełni kierownika Zakładu Wychowania Fizycznego w Instytucie Kultury Fizycznej.

Nowy trener zadebiutuje dopiero  24 stycznia w wyjazdowym meczu z LKS Głogovia Głogów Młp., bowiem sobotnie spotkanie z AZS-em UR Rzeszów zostało przełożone na czwartek 29.01.2015. Szkoleniowcowi życzymy wielu sukcesów w pracy z naszym zespołem.

Oświadczenie klubu w sprawie trenera zespołu

13.01.2015

Informujemy, że trener zespołu Bartłomiej Surowiecki podjął decyzję o rezygnacji z pracy w klubie. Zaznaczamy, że rezygnacja nie ma związku z wynikiem ostatniego meczu z MKS-em MOSiR Jasło. Szanujemy decyzję Bartłomieja Surowieckiego, dziękujemy za wykonaną pracę i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.

Jednocześnie informujemy, że trwają rozmowy z kandydatem na funkcję nowego trenera zespołu. Mamy nadzieje, że w najbliższych dniach będziemy mogli przedstawić nazwisko nowego szkoleniowca naszego zespołu.

Zarząd KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Niespodzianka w Jaśle. Trzy punkty dla gospodarzy

10.01.2015.

Od przegranej 1:3 siatkarze Neobusu rozpoczęli rozgrywki po długiej przerwie świątecznej. Bolesnej porażki doznali z zespołem zamykającym tabelę III ligi - MKS MOSiR Jasło. W meczu nie zabrakło kontrowersyjnych sytuacji.

„Potencjał w Niebylcu był i jest ogromny”

20.12.2014.

Rozmowa z Tomaszem Podulką, przyjmującym naszego zespołu, który wcześniej występował w zespole z Brzozowa.

13.12.2014.

W zakończonym spotkaniu pomiędzy SMS Neobus RAF-MAR Niebylec a SKS MOSiR Dukla lepsi okazali się gospodarze wygrywając całe spotkanie 3:2. Najlepszym graczem spotkania był Konrad Machnica.

06.12.2014.

W rozegranym dziś spotkaniu w Niebylcu siatkarze STS Klimy Błażowa wyraźnie chcieli sprawić sobie mikołajkową niespodziankę. Jednak sił wystarczyło im zaledwie na pierwszego seta, potem mecz rozgrywał się już pod dyktando gospodarzy, którzy wygrali cały mecz 3:1.

29.11.2014.

Po fantastycznej serii siedmiu zwycięskich meczy dziś siatkarze Neobusa musieli uznać wyższość graczy AKS V LO. Zespół z Rzeszowa wygrał we własnej hali 3:1 (15:25, 25:19, 28:26, 25:13) i teraz to on został liderem III Ligi Mężczyzn.

22.11.2014.

Po dzisiejszej wygranej 3:2 nad zespołem UKS Tęcza Sędziszów Małopolski drużyna z Niebylca wykorzystując potknięcie dotychczasowego lidera AKS V LO Rzeszów ponownie objęła fotel lidera III Ligi Mężczyzn.